Ģimene no Rīgas mudina nepalaist garām iespēju piedalīties ZZ čempionāta orientēšanās pasākumā

2021. gada 6. maijā 14:36

Straujiem soļiem tuvojas 15. maijs, kas ir zīmīga diena visiem ZZ čempionāta “Ģimenes kausa” dalībniekiem. Maija vidū norisināsies fināls – auto un pastaigu orientēšanās pasākums uz kuru pošas arī  Irbju-Jaunzemju ģimene no Rīgas.

Irbju-Jaunzemju ģimenes lielākā aizraušanās ir galda spēlēs – īpaši prātu asināt patīk vidusskolniekam Linardam, kurš parasti arī rosina sēsties pie galda un ļauties galda spēļu priekam. Arī runājot par ZZ čempionātu, Linards bijis tas, kurš rosinājis ģimeni piedalīties.

Linards
“Ģimenes kausa” kapteinis

Esam izpildījuši vairākus uzdevumus – uztaisījuši atšķirību bildi, izpildījuši testus un drošās mājas spēli.

Irbju-Jaunzemju ģimene čakli pildījusi “Ģimenes kausa” uzdevumus, lai jau 15. maijā postos uz finālu. Tā būs iespēja izzināt un apmeklēt skaistākās vietas Latvijā un, protams, pacīnīties par balvām.

Ikdienā Nelda un Sabīne ir skolotājas, kurām radošuma netrūkst arī attālināto mācību laikā. Sabīne 8., 9., 10., un 11. klašu skolēniem māca ķīmiju. Lai mācīšanās būtu interesantāka. Sabīne arī attālināto stundu laikā rāda un māca, mājās droši paveicamus eksperimentus. Savukārt Nelda ir latviešu valodas skolotāja, kura cer, ka pavisam drīz varēs tikties ar skolēniem vismaz ārtelpās. Nereti arī ģimenes mīlulis – suņu meitene Kora parūpējas par to, lai visi izkustētos, dodoties pastaigās.

Starp citu ikvienam ir iespēja piedalīties orientēšanās pasākumā – arī tad, ja uzdevumi nav izpildīti. Sīkāku informāciju meklē šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm