tv3.lv

“Gribu kāpt ringā un ievainot savu pretinieku!” Šova “Boksa akadēmija” finālisti gatavi cīņai!

15. janvārī 15:30

Grandiozā pašmāju šova “Boksa akadēmija” dalībnieki visas sezonas garumā ir cītīgi trenējušies, lai jau šovakar pierādītu uz ko ir spējīgi! Iespējams karstākā cīņa izvērtīsies starp Māri un Igoru, kuri jau ir pieredzējuši sportisti.

Šova dalībnieks Māris atzīst, bokss viņam nav nekas jauns, tomēr neliels satraukums pirms lielās cīņas ir, jo arī pretinieks ir pieredzējis sportists.

Māris
gatavs cīņai

Es biju boksējies profesināli jau pirms tam, vienīgi kikboksā. Šova laikā nometu 14 kilogramus, iepriekš svēru 103! Pirmais mēnesis bija baigi grūts, cīnījos pats ar sevi. Man cīņa šovakar ir pret Igoru, viņš arī ir ļoti spēcīgs. Nebūs viegli!

Arī Igors jūtas pārliecināts par savām spējām, viņš ar nepacietību gaida, kad varēs kāpt ringā.

Dalībnieki atzīst, ka šova laikā nav gājis viegli. Ir gūtas traumas par kurām, protams, neviens skaļi nerunā, taču arī garīgi nācies sevi piespiest nepadoties.

Artis
nešaubās par savām spējām

Vienās traumās dzīvoju, ja godīgi. Sākot jau ar tulznām no pašas nometnes, ir arī bijuši pāris nelieli sarāvumi, bet tā jau esmu dzīvs un gatavs cīņai! Man visgrūtāk šova laikā bija apvienot visu – darbu, treniņus, draugiem vispār nebija laika.

Katram no dalībniekiem ir savs plāns, kā sagatavoties cīņai. Igors ar bērniem skatīsies multenes, savukārt Reinis dosies pie dabas, ieelpot svaigo jūras gaisu.

Ralfs
gatavs jau tagad

Man ir ļoti labas sajūtas, esmu gatavs! Man ir tāda izteikta asinskāre, gribu kāpt ringā un ievainot savu pretinieku! Esmu tam gatavojies, tāpēc esmu šeit. Esmu nometis daudz muskuļmasas, strādājis pie kardio, boksa kustībām, aizsardzības. Esmu gatavs un uzvarēšu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ir arī dalībnieki, kuri iepriekš ar boksu bija nodarbojušies vien amatiera līmenī vai vispār pirmo reizi kāpa ringā, tomēr izlēma piedalīties šovā.

Mairis no Tukuma atklāj, ka brālis licis pieteikties šovā, tieši viņš esot bijis pārliecināts, ka Mairis tiks finālā.

Dins atzīstas, ka iepriekš bija vien kāvies uz ielas, tāpēc šovā iegūta liela pieredze. Grūtākais bija celties agri no rīta, kā arī trenēties divreiz dienā!

Šova finālisti visvairāk novērtē sadarbību ar saviem komandas kapteiņiem, Kasparu Kambalu un Kristapu Zuti.

Kaspars Kambala
komandas kapteinis

Protams, mēs vēlamies uzvarēt, bet lielākais darbs jau ir izdarīts. Viņi jau ir tikuši ļoti tālu, rītdiena būs kā balva par to, ko viņi ir darījuši. Visiem gribas uzvarēt, bet kādam jau jābūt arī zaudētājam.

Jau šovakar pulksten 21.00 kanālos TV6, TV3+ un nākamās paaudzes televīzijā Go3 tiešraidē būs iespējams vērot šova noslēguma cīņas!

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm