Grupa Dagamba atklāj lielākos skatuves kuriozus un veido koncertu kopā ar mākslīgo intelektu

Vasara ir festivālu un koncertu sezona. Kāda grupa gatava šo sezonu atklāt jau rīt, tāpēc “Bez Tabu” paviesojās pie viņiem mēģinājumā – dienu pirms koncerta.

Viens no iemesliem, kāpēc grupa Dagamba plāno piepildīt Mežaparku ar savu lielāko koncertu līdz šim, ir jaunais albums. Grupas pārstāvji neslēpj, ka pāris dienas pirms koncerta ir noguruši un gulējuši šajā nedēļā vien pāris stundu.

Koncerta organizatori ir pati grupa, taču pirmo reizi talkā nācis arī mākslīgais intelekts- ar tā palīdzību veidota scenogrāfija. Režisors un scenogrāfs Roberts Rubīns atzīst, ka šis ne pavisam nav bijis viegls projekts. Dienā, kad pie Dagambas viesojamies mēs, grupa pirmo reizi ierauga mākslīgā intelekta scenogrāfiju, kas koncerta laikā būs aiz muguras. Un arī pēdējo reizi. Grupas dalībniece Alise stāsta, ka ar scenogrāfijām tā ir- tās paredzētas skatītājiem, ne pašai grupai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patiesībā – šī nebūs grupas pirmā saskarsme ar mākslīgo intelektu. Reiz viņi tam jautājuši informāciju par sevi – Dagambu un mākslīgā intelekta teiktais bijis visai absurds un smieklīgs.

Un arī ne vienmēr ar dekorācijām viss bijis tik rožaini. Grupas dalībnieki atceras kādu koncertu, kad skatuvi rotājuši puķu podi, kas ne pavisam neatbilst grupas radītajai atmosfērai koncerta laikā. Koncerta organizatori nav gribējuši tos novākt, tāpēc puķu podus nost no skatuves nesuši paši grupas biedri. Tāpat grupai bijušas vairākas saskarsmes ar lidojošajiem kukaiņiem – iršiem, bitēm. Reiz kāda bite koncerta laikā pat iedzēlusi rokā vienam no grupas dalībniekiem.

Dagamba aicina uz savu lielāko koncertu jau rīt Mežaparkā plkst 21:30. Nākt varot jau no plkst 19:00, jo tad uz skatuves būšot iesildītāji.

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm