tv3.lv

Iedzīvotāji sašutuši: "Circle K" laimes ratā neesot iespējams laimēt!

Pie raidījuma “Bez Tabu” vērsušies vairāki skatītāji, kuri norāda, ka “Circle K” akcijas “Griez un laimē” laimes ratā nemitīgi uzgriežas lauciņš “diemžēl”, līdz ar to balvu saņemt ir gluži vai neiespējamā misija.

2019. gada 19. martā 19:40

Kopš februāra pēdējas dienas tiešsaistē iespējams piedalīties degvielas uzpildes uzņēmuma izveidotā spēlē. Mājaslapas apmeklētājam atliek vien norādīt savu tālruņa numuru, izlasīt noteikumus un viņš tiek pielaists pie “Laimes rata” griešanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rats sastāv no sešiem lauciņiem, divi no tiem apzīmēti ar vārdu “Pārsteigums”, divi ar “Laimests”, viens ar “Griez vēl” un pēdējais ar “Diemžēl”. Katram spēles dalībniekam tiek dotas vismaz trīs iespējas griezt ratu, taču tieši lauciņš “Diemžēl” tiek uzgriezts visbiežāk.

Foto: EKRĀNUZŅĒMUMS

Rīgas ielās sastaptie iedzīvotāji norāda, ka spēlei atmetuši ar roku, jo vairākas nedēļas centušies kaut ko laimēt, taču tas neesot iespējams, jo nemitīgi uzgriežas tukšais lauciņš.

Romāns
Regulāri griež “laimes” ratu

Pamēģināju, pirmajā reizē nelaimēju. Domāju, ka varbūt tas tik tā pirmajā reizē. Otrajā reizē reizē arī neko nelaimēju. Sāku spēlēt aizvien biežāk un biežāk, bet arī neko nelaimēju. Apmēram divas nedēļas spēlēju. Nezinu nevienu, kurš būtu laimējis.

Ekonomists Kristaps Auzāns trīs gadus “Iespējamās misijas” ietvaros skolēniem mācījis matemātiku, tajā skaitā varbūtības teoriju. Pirms tikšanās ar “Bez Tabu”, Kristaps divreiz izmēģināja veiksmi “laimes” ratā, taču neveiksmīgi. Regulāra tukšā lauciņa uzgriešana “laimes” ratā esot patiess brīnums. “Trīs reizes pēc kārtas varbūtība uzgriezt tieši vienu un to pašu lauciņu ir 1:216,” stāsta Auzāns.

“Circle K” pārstāve Ieva Stūre atklāj, ka no 440 000 lielā balvu klāsta šobrīd laimēta aptuveni trešdaļa. Spēles dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja laimēt dažādus gatavos ēdienus, dzērienus un citas balvas. Stūre neatklāj, cik daudzi “laimes” ratu griež, taču akcentē, ka katru dienu tiekot laimēti vairāki tūkstoši balvu: “Nepārdzīvojiet, mēģiniet vēlreiz. Cilvēku interese ir ārkārtīgi liela, balvu skaits ir tik liels, cik ir. Spēli spēlē vairāki desmiti tūkstoši cilvēku dienā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jānorāda, ka pēc intervijas ar “Bez Tabu” Kristapam ar trešo reizi izdevās iegūt laimestu, kā arī laimīgo lauciņu tomēr uzgrieza arī “Bez Tabu” filmēšanas komanda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm