tv3.lv

Iluzionisti un triku meistari no visas pasaules pulcējas Rīgā un pārsteidz pat aktrisi Regīnu Devīti un dziedātāju Olgu Rajecku

Ar plašu vērienu tika aizvadīts starptautiskais iluzionistu konkurss “Magic Mania Gold”, kuru jau ceturto gadu organizēja slavenais iluzionistu pāris Dace un Enriko Pecolli. 

2018. gada 9. oktobrī 20:03

Konkurss norisinās divās kategorijās, un oriģinālie priekšnesumi tiek vērtēti kategorijās “Skatuves triki” un šā gada jaunumā “Stand up mikromaģija”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konkursa žūrija un skatītāji tika pārsteigti ar neparastiem trikiem un humora pilniem priekšnesumiem.

Šā gada “Magic Mania Gold” konkursu pasākuma organizatori vērtē atzinīgi un Enroko un Daci Pecolli sagaida pārsteigums.  Latvijā ieradusies Starptautiskā Iluzionistu apvienība no Amerikas Savienotajām Valstīm, un tās pārstāvji pasniedz iluzionistiem Dacei un Enriko Pecolli starptautiski atzīto balvu “The Merlin Award” par izrādi “The Underwater Bubble Show”, kas atzīta kā “Labākā ģimeņu izrāde 2018”.

Konkursā piedalījās 10 pazīstami iluzionisti no visas pasaules  Vācijas, Itālijas, Lietuvas, Brazīlijas, Kubas, Taivānas, Krievijas un citām valstīm.

Pasākuma spilgtākais dalībnieks ir Ārons Krovs no Beļģijas, kurš šobrīd plašu atpazīstamību ieguvis ASV, piedaloties populārajā televīzijas šovā “America’s Got Talent”. Ārons spēja pārsteigt un šokēt arī Saimonu Kauelu.

“Magic Mania” skatītāji ir pirmie pasaulē, kuri piedzīvo pirmizrādi maģijai ar dārgakmeņiem, kuru demonstrē iluzionists Ernesto Planass no Kubas, un par šo priekšnesumu iegūst kategorijā “Stand up mikromaģija” balvu. Šogad galveno balvu kategorijā “Skatuves triki” ieguva Tsai-Chin Cheng no Taivānas.  Igaunijas iluzionisti Melis& Kubo iegūst  otro vietu kategorijā “Stand up Mikromaģija”.

Festivālu apmeklēja arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, piemēram, televīzijas raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš, dziedātāja Olga Rajecka, dziedātājs Sergejs Jēgers, sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Adamss, aktrise Evija Skulte, šovu dalībniece Diāna Kubasova, aktrise Regīna Devīte un citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm