tv3.lv

“Ir tik daudz vietu, kur svinēt, tās tikai jāpalīdz ieraudzīt!” Dekoratore Baiba Prindule‑Rence par izdoto grāmatu “Svinam”

2019. gada 23. augustā 16:36

Deviņu mēnešu laikā tapis populārās kāzu, pasākumu un vides dekoratores sen lolotais sapnis – grāmata, kurā apkopotas idejas kā pavisam vienkāršā, taču brīnumskaistā veidā svinēt dzīvi. Sadarbojoties ar draudzeni, kāzu fotogrāfiju Lindu Lauvu atzīmēti grāmatas “Svinam” atvēršanas svētki.

Grāmatā “Svinam” apkopotas 38 idejas kā atzīmēt dažādus svētkus vienatnē, ģimenes vai draugu lokā. Grāmatu papildina vairāk nekā 1000 fotogrāfijas, kurās attainota svētku svinēšana dažādās vietās, kuras, iespējams, iepriekš pat nebūtu iešāvušās prātā. Tāpat fotogrāfijas papildina teksts, kurā sniegti padomi kā sajust īsto svētku sajūtu.

Baiba Prindule-Rence
dekoratore, grāmatas “Svinam” autore

Šis ir stāsts par to, ka svētkus var svinēt dažādās vietās – lauku mājas pagalmā, siltumnīcā vai angārā. Tās vietas ir mums blakus, tās tikai jāpalīdz ieraudzīt!

Tāpat Baiba Prindule-Rence stāsta, ka domājusi par grāmatas noformējumu – svētku vietas iekārtotas un fotogrāfētas tā, lai tās ne tikai sniegtu iedvesmu skaistiem svētkiem, bet arī būtu iespējams atkārtot.

Par grāmatas atklāšanas svētku vietu izvēlēts angārs Rīgas centrā. Svinības sākās ar autores pateicības vārdiem visiem, kas palīdzējuši grāmatai ieraudzīt dienas gaismu. Tāpat atnākušie varēja saņemt Baibas autogrāfu, iegādāties grāmatu, baudīt dzērienus un uzkodas.

Fotogrāfe Linda Lauva, kas iemūžinājusi grāmatā redzamās bildes stāsta, ka ar Baibu daudz pavadījusi kopā laiku, lai apkopotu domas un idejas, kuras atspoguļot grāmatā. Linda ar prieku atklāj, ka lielas grūtības grāmatas tapšanas procesā abas radošās personības neesot piedzīvojušas.

Linda Lauva
kāzu fotogrāfe

Šis bija labs komandas darbs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai Baibas un Lindas idejas pārtaptu taustāmā formātā pie grāmatas izdošanas strādājuši teju 200 cilvēku. Šobrīd grāmata pieejama tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm