Janičenoks cer uz filmu par godu izlasei; Žagaram karaļa krēsls, karaoke dziesma‑veltījums komandai

12. septembrī 11:23

Latvijas basketbola izlase aizvadījusi vēsturisku FIBA Pasaules kausa finālturnīru, izcīnot fantastisku panākumu – piekto vietu pasaulē. Basketbolisti-varoņi svinīgi sagaidīti dzimtenē. “Bez Tabu” piedāvā atskatīties uz emocijām pēc pēdējās spēles, kurā tika sagrauta Lietuvas izlase.

Latvijas-Lietuvas spēles laikā atmosfēra arēnā Manilā bija fantastiska: latviešu un lietuviešu fanu kopkoris vienojās dziesmai “Putin huilo!”, tādējādi atgādinot, kas ir Krievijas asinskārais diktators. Latvijas izlases līdzjutēji, dziedot “Daudz baltu dieniņu!” , sveica dzimšanas dienā komandas kapteini Dairi Bertānu.

Atskanot spēles beigu signālam, mūsu komandas fanu emocijas Manilā, Latvijā un citviet pasaulē eksplodēja, jo Latvijas izlase Pasaules kausa turnīrā ar pirmo piegājienu izcīnīja ļoti augsto piekto vietu. Pēc uzvaras basketbolisti devās sarokoties un pateikties līdzjutējiem, fani komandai veltīja slavas dziesmas. Tāpat tika tika iemūžināta līdzjutēju un Latvijas izlases kopbilde. Kopā ar visiem Manilā līksmoja Kristaps Janičenoks,  kādreizējais basketbolists, Latvijas izlases leģenda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristaps Janičenoks
Latvijas basketbola leģenda

Tas, ko paveikuši čaļi, ir tas, par ko stāstīs, rakstīs un runās ilgi, iespējams, arī kādā filmā. Indonēzieši un filipīnieši iemīlējuši Latvijas basketbolu! Arī mēs paši vēl vairāk esam iemīlējušies basketbolā! Esam pierādījuši, ka ne ne tikai mīlam basketbolu, bet arī protam to spēlēt. Protam spēlēt grūtas spēles. Tas ir fenomenāli, ko čaļi ir izdarījuši.

Pēc vēsturiskā mača “Bez Tabu” uzklausīja izlases līderus Artūru Žagaru un Artūru Kurucu. Ņemot vērā Žagara lielisko spēli turnīrā, raidījuma komanda Manilā piemeklēja karaļa krēslu, kurā iesēdināja Žagaru un tajā arī iztaujāja viņu. Tāpat “Bez Tabu” kopā ar maniliešiem metās dziedāt izlasei slavas dziesmas karaoke.

Vairāk uzzini, noskatoties sižetu.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm