Kā šovu donžuāns “atšuva” skūpsta partneri! Kāpēc Elīna neķītrajam Armandam nebija gana laba?

2017. gada 17. februārī 12:46

Ja cilvēks piesakās romantiskam eksperimentam, tad noteikti viņš meklē mīlestību. Šāds uzskats valda vairāku cilvēku prātos, redzot televizora ekrānos 14 drosminiekus, kuri, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast savas otrās pusītes. Bet liekas, ka šāds uzskats nepiestāv šova dalībniekam Armandam. Šis bija jau otrais šovs, kurā puisis paliek ar "garu degunu". Tikai šoreiz viņš pats "atšuva" savu skūpsta partneri!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Armandam dalība šovos nav sveša lieta. Puisis pērn piedalījās šovā “Precētie pret brīvajiem”. Toreiz viņš iemantoja neķītrākā dalībnieka slavu, jo pret meiteni, kuru viņam vajadzēja savaldzināt, Armands ar draugu nekautrējās kalt nekrietnus pavedināšanas plānus.

Toreiz puisim savaldzināt viņa šova partneri neizdevās. Varbūt tieši tas pamudinājis Armandu pieteikties romantiskajam eksperimentam “Pirmais skūpsts”, lai pierādītu sev un visai Latvijai, ka viņš spēj ar vienu skūpstu atrast savu īsto un vienīgo!

Šovā “Pirmais skūpsts” Armandam bija tā iespēja bučoties ar Elīnu. Sievieti, kurai dalība šovos arī nav sveša. Pērn Elīna piedalījās Bez Tabu projektā “Meklējam īsto Ziemassvētku vecīti”. Viņa bija viena no četriem, kas centās pierādīt, ka ir īstā un vienīgā Ziemassvētku vecīšu pārstāve. Uzvaru, titulu un galveno balvu viņa neieguva, bet pieredze televīzijā viņu burtiski “apbūra”.

Jau “Pirmā skūpsta” atlasē meitene smejot atzina, ka, ja viņas ģimenē kāds uzzina par jaunu iespēju pieteikties šovam, lai uzreiz Elīnai ziņo. Un vecmāmiņa tā arī darījusi. Uzzinot, ka Bez Tabu meklē drosmīgus cilvēkus šovam “Pirmais skūpsts”, Elīna ne mirkli nedomāja un ticēja, ka raidījuma veidotāji viņai atradīs vīru.

Ar šādu pārliecību Elīna arī piedalījās šovā – viņa nāca pēc vīra! Un starp abiem dalībniekiem saskaņa radās uzreiz – viņu pirmais skūpsts izvērtās īpaši kaislīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Mans pēdējais skūpsts, nu nezinu, mēneši divi vai trīs atpakaļ! Tāpēc es taupos šā gada pirmajam skūpstam, un, kas to zina, varbūt šis būs liktenīgais skūpsts. Kā saka: kā gadu iesāksi, tā pavadīsi!”

Elīna sev pretī ļoti vēlējās redzēt vīrieti gara auguma, lielāku par viņu un bez bārdas, taču Armands savu skūpsta partneri, kas viņam varētu stāvēt pretī, bija iztēlojies kā sapņu sievieti – meiteni, kurai nevajag vīrieti, kura ir patstāvīga.

Foto!


“Ja meitene nāk ar nopietniem nodomiem uz šovu, tad mani uzskati par ālēšanos šeit var mainīties. Ja man viņa patiks, tad es arī būšu nopietnāks!”

Elīna zināja, ka dalība šovā ir ne par kādu naudu nenopērkamas emocija, jo ne reizi nav skūpstījusies ar cilvēku, kuru pirms tam nav redzējusi. Armands sevi mierināja, ka viņš šeit ir nācis papriecāties, tādēļ uztraukums neesot bijis. Skūpsta sākumā Armands saprata: mēli meitenes mutē uzreiz likt nedrīkst, lai nebūtu uzbāzīgi.

Pēc skūpsta Armands nolēma doties meiteni iepazīt sarunā un saprast, vai viņam viņa tiešām patīk, vai viņu tikai pārņēma emocijas skūpsta iespaidā! Puisim ilgi nācās gaidīt, bet meitene tomēr atnāca. Saruna iesākās nedaudz ar jūtamu mulsumu, abi sasveicinājās, iepazinās, un Elīna puisim atzina, ka viņai liekas, ka viņa viņu jau kaut kur ir redzējusi, bet tā arī no puiša nesagaidījusi atbildi, turpināja sarunu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

100 sekundēs dalībniekiem ir iespēja viens otram pajautāt jautājumus, kas viņus viss vairāk interesē, lai saprastu, vai vēlas doties ar otru cilvēku uz randiņu. Armands neklusēja un kā pirmos iepazīšanās jautājumu uzdeva – vai Tev garšo sīpoli? Kas meiteni, protams, pamatīgi apstulbināja.

”Par sīpoliem – tā bija "bomba", vienkārši! Jā, vai man garšo sīpoli? Tas likās galīgi nevietā, bet nu, ok!”

Puisis sarunas gaitā meitenei nekautrējoties vaicāja, vai varētu šo satikšanos jau dēvēt par randiņu, tādā veidā norādot, ka viņam meitene nepatīk. Raidījuma vadītāji jau sākotnēji abiem dalībniekiem norādīja, ka sarunu telpā viņiem ir visas iespējas censties daudz vairāk uzzināt par otru cilvēku, bet uzreiz neatklāt otram savas domas par viņu.

Taču Armands laikam tiešām nevēlējās vairs meiteni sastapt, tādēļ, nepakļaujoties noteikumiem, neturēja sveci zem pūra un izteica vēlmi, ka šī būs viņu pēdējā tikšanās.

Meitene saprata, bet tomēr vēlējās pārliecināties par Armanda teikto, tādēļ vēl pārjautāja, vai tiešām viņš šo tikšanos vēlas saukt par randiņu, uz ko puisis momentāni reaģēja un atbildēja – "Es laikam negribētu doties uz randiņu!"

“Laiks beidzās, viņš pat nepaspēja pateikt kāpēc, īstenībā! Nu kā, es vienkārši domāju – vai nu ir, vai nu nav. Un viņam kaut kas nebija – viņam nebija vēlmes!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Armands pēc sarunas raidījuma veidotājiem atklāja, ka viņam nepatīk izlikties un nepatīk melot, tāpēc arī uzreiz pateicis visu, kā ir. Lai arī meitenes acīs varēja redzēt, kā nedaudz sariesās asaras, Elīna apgalvoja, ka viss kārtībā! Viņa puiša rīcību saprata un nepārdzīvoja.

Foto


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm