tv3.lv

“Kā tā var?!” Amizanta pašdarbība: jūrmalnieki nobloķē ceļu ar laukakmeņiem

Jūrmalā iedzīvotāji nosprostojuši ceļu ar laukakmeņiem, tādējādi apgrūtinot piekļūšanu mājām vairāku namu iedzīvotājiem.

2019. gada 4. aprīlī 19:35

Ceļš nosprostots Kauguros, pie Tallinas ielas 7. nama, tādējādi patvaļīgi liegta iebraukšana pagalmā, dzīvojamajā zonā. Šis ceļš, kas reizē ir arī 7. nama pagalms, ved arī uz citām mājām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aptaujātie iedzīvotāji neatzīstas, kurš ir šā risinājuma autors, tomēr vairāki uzrunātie šo pašdarbību atbalsta. Stāsta, ka rīta un vakara stundās cauri pagalmam no un uz Tallinas ielu vērojama liela automašīnu plūsma, kas virzās gar iedzīvotāju logiem. Cauri pagalmam, lai tiktu uz lielās ielas, braucot cauri daudzu māju iedzīvotāji.

Kristīne
apkaimes iedzīvotāja

Man tie akmeņi patīk. Tas ir pagalms, bērni skraida, bet te no visām pusēm braukā. Ja uzbrauks? Labāk, lai tie tur ir.

Daudzi gan šādam viedoklim oponē, vainojot pretējo pusi nelikumīgā ceļa nosprostošanā.

“Bez Tabu” pārliecinās, ka iedzīvotāji, kuri, lai piekļūtu saviem namiem, brauc cauri pagalmam, kā alternatīvu var izmantot citus ceļus, kuru mērošana gan prasa ilgāku laiku. Jūrmalas pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Kivkucāns atgādina, ka par šādu pašdarbību draud sods. Par akmeņu šķērsli sūdzējušies arī atkritumu apsaimniekotāji, kuri nav spējuši izmantot īsāko ceļu, lai nokļūtu līdz atkritumu konteineriem. Tāpat Kivkucāns uzsver, ka šādi novietotus akmeņus šoferi var nepamanīt un iebraukt tajos.

Valdis Kivkucāns
Jūrmalas pašvaldības policijas priekšnieks

Protams, ir saskatāms pārkāpums. Saistošajos noteikumos par to ir paredzēta atbildība līdz 350 eiro. Aicinu iedzīvotājus, kuri vēlas kaut ko mainīt savu piebraucamo ceļu izmantošanā, vērsties ar iesniegumu Jūrmalas pilsētas domē, kur izskatīs šo jautājumu. Pašvaldībā ir komisija, kas vismaz divas reizes gadā izbrauc uz problemātiskām vietām, izskata un lemj par risinājumu.

Pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās šķērslis tika novākts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm