Kas notiek?! “Pirmā skūpsta” veterāne Laura salauž kautrīgā Gvido sirdi!

Raidījums Bez Tabu apzinot visus eksperimenta “Pirmais skūpsts” pārus, uzzinājuši, ka viens no šova romantiskākajiem un kaislīgākajiem pāriem – Laura un Gvido vairs nav kopā! Izrādās, pāris šovu Valentīndienā jau skatījušies atsevišķi!

2017. gada 16. februārī 16:13

Laura uzskata, ka viņas dalība šovā bija liktenis, kurš ļāvis viņai mēģināt meklēt mīlestību vēlreiz! Meitene saka, ka pagājušā gadā piedaloties “Pirmajā skūpstā” izjutusi lielu stresu, tādēļ šogad nākusi uz eksperimentu ar domu, ka tas būs piedzīvojums!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laura pirmo skūpstu šogad baudīja ar Gvido. Puisis šovā vēlējās atrast meiteni, kura ir skaista, gudra un slaida – varētu teikt, tāda kā Laura! Starpcitu, Gvido bija vienīgais, kurš atnākot uz šovu līdzi bija paņēmis ziedus! Skūpsta laikā meitene tvēra grožus savās rokās un pagriezās pretī puisim pirmā.

Viņa labi smaržoja – to varēja just. Viņai bija maigas lūpas! Es viņai uz gurniem liku rokas, lai mēģinātu viņu pievilkt tuvāk sev.

Tā par piedzīvoto skūpstu izteicās puisis, kuram meitene uzreiz ļoti iepatikās. Laura pēc skūpsta atzina, ka viņai liekas, ka puisis noteikti skūpstās labāk nekā viņiem pirmajā skūpstā sanāca, jo varēja just, ka Gvido bija ļoti uztraucies! Puisis arī atzina, ka viņam ļoti trīcēja kājas, jo pats skūpsts viņam tiešām patika!

Pēc skūpsta puisis bija satraucies par to, ko meitene par viņu domā pēc neilgā skatiena noņemot apsējus, bet Laura atzina, ka viņai puisī visvairāk patika viņa zilā acu krāsa! Gvido sarunu telpā ieradās pirmais ar cerību, ka līdzpaņemtie ziedi nebūs jāizmet ceļmalas kupenā un Laura atnāks ar viņu uz sarunu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es sēdēju – klusums, klusums, klusums. Tikai gaidu! Man jau sāka likties, ka nebūs.

Taču meitene atnāca un pirmais ko viņa ieraudzīja – ziedi puiša rokās. Pirmais iespaids Laurai par puisi bija, ka viņš ir pārāk sakautrējies. un tā arī bija. 100 sekundēs pusis atzina, ka bija tik satraucies, ka nespēja izdomāt kā lai uzsāk sarunu un kā, lai ieintriģē meiteni, taču pēc sarunas puisis saprata, ka viss ir ideāli un meitene viņam tiešām ir iepatikusies.

Tā arī abi izlēma dotoies uz randiņu un šoreiz meitene uzņēmās iniacitīvu un izdomāja vietu uz kuru vēlas puisi aizvest viņu pirmajā randiņā!

Pirms randiņa meietene cer, ka puisis nav pārdomājis, jo, kad Laura ieradās randiņa vietā, viņa bija spiesta gaidīt! Bet viņa smej, ka jūtot kā viņš tuvojas. Un viņas intuīcija viņu nepievīla – Gvido ieradās!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gvido sevi sauc par mūžīgo kavētāju un tā notika arī šoreiz, taču lai iepricinātu meiteni, puisis randiņā ieradās ar ziediem!

Kad pusis beidzot ieradies – randiņš varēja sākties! Lauras un Gvido randiņu par romantisku īsti nenosaukt. Meitene puisi uzaicināja uz batutu pasauli “Jump space”, kur abi izpriecājās no sirds!

Bija satraucies, jā! Bet tāpēc jau arī mēs esam uz batutiem, nevis kafejnīcā aci pret aci. Tas būtu vispār traki gan jau!

Tā par randiņu un tā par Gvido izteicās Laura. Puisis meitenei piekrita un papildināja, ka randiņš romantiskā vietā būtu mulsinošāks un viņš īsti nebūtu zinājis ko teikt!

Foto

Taču sazvanoties ar Gvido, raidījuma vadītāji secināja, ka pāris vairs nesatiekas un Valentīndienu arī nav sagaidījuši kopā! Meitenei puisis esot par mierīgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sanāk, ka jau otro gadu Laura piedaloties šovā nav spējusi atrast puisi ar kuru dibināt attiecības. Pagājušajā gadā Laura skūpstu baudīja ar valmierieti Aigaru – praktisku puisi, kura dzīves mērķis bija 30 gados nopelnīt pirmo miljonu.

Toreiz Laura uzskatīja, ka mīlestība nav jāmeklē – tā atnāks pati. Jau tolaik meitene bija viena vairāk nekā gadu.

Skūpsts viņu starpā izveidojās īpaši saskanīgs un abi nedomājot devās viens ar otru parunāt! Pēc 100 sekunžu sarunas Lauras un Aigara acīs dega mīlas uguntiņas un abi bija gatavi randiņam!

Aigara un Lauras pirmais skūpsts!

Toreiz abiem izdevās tikt līdz randiņam! Laura un Aigars izvēlējās mierīgi pasēdēt un iedzert kafiju pazīstamajā “Rocket Bean Rostery” kafejnīcā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova pāris kādu laiku vēl tikās – Laura brauca ciemos pie Aigara uz Valmieru, viņš atkal dažas brīvdienas pavadījis Rīgā, bet beigu beigās, abi saprata, ka viņi nav tie, kas gatavi dzīvē iet vienu ceļu.

Esot šķīrušies kā draugi, bez rūgtuma vai sliktas pieredzes. Un tas, ka abiem nekas nav izdevies, nenozīmē, ka abos ir iezagusies kaut kāda nožēla par dalību šovā, jo tieši otrādi, tika iegūta jauna pieredze un draugi!

Foto: Laura “Pirmajā skūpstā” pērn

Liekas, ka Laurai nav miera un viņa tiešām izmisīgi vēlas atrast sev precinieku, jo kā zināms, meitene ir ne tikai divus gadus pēc kārtas piedalījusies šovā “Pirmais skūpsts”, bet arī šovā “Netīrās dejas”.

Šovs “Netīrās dejas”

2016. gada vasarā TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi jaunam deju un attiecību šovam “Netīrās dejas”, kurā par trīs profesionālu dejotāju uzmanību cīnījās 15 Latvijas meitenes. Viena no viņām – meitene, kura cīnījās par šarmantā Aināra uzmanību bija tieši Laura!

Novēlam veiksmi, lai meitenei arī turpmāk veicas un izdodas atrast savu mīlestību!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm