tv3.lv

Kas patiesībā ir tie cilvēki, kas nosaka seriāla “UgunsGrēks” varoņu likteņus?

2017. gada 18. maijā 20:58

Seriāla “UgunsGrēks” aktieri visiem skatītājiem ir gluži kā uz delnas un viņus pazīst teju vai katrs, taču vien retais zina, kas ir aizkadra cilvēki, kam ir noteicošā loma seriāla izveidē un virzībā.

Viena no tiem ir Gunta Kalniņa, seriāla scenārija autore kopš pašiem “Ugunsgrēka” pirmsākumiem, un tieši no viņas domu lidojuma ir atkarīgi seriāla varoņa likteņi vai rīcība. Guntai gan ir vairāki palīgi, taču galvenā ir režisore Inta Gorodecka. Gunta vienmēr konsultējas ar viņu un galavārds, kā izskatīsies un veidosies seriāla ainas, parasti ir režisorei!

Sērijai jābūt uzrakstītai 6 nedēļas, pirms tā tiek filmēta. Gadās arī, ka, izlasot scenāriju, aktieriem ir iebildumi, tad scenārija autore parasti piekāpjas un veic korekcijas.

Gunta Kalniņa, seriāla scenārija autore

Gunta Kalniņa bērnībā gribējusi kļūt par rakstnieci, un savā ziņā šis sapnis ir piepildījies. Viņa raksta arī lugas un režisors Juris Rijnieks dažas vasaras izrādes, piemēram, ” Gribu bērnu” un “Saimnieks meklē saimnieci” jau ir iestudējis. Guntas vaļasprieks ir grāmatas (vislabāk detektīvi) un ceļošana. Mīļākā valsts ir Itālija, kurā griboties atgriezties vēl un vēl.

Pēc izglītības ir arī vācu valodas tulks. Par tulku arī strādājusi, pirms sāka rakstīt scenārijus. To rakstīšana ir Guntas Kalniņas maizes darbs un arī vaļasprieks un jūtas laimīga, ka dara to, ko gribas darīt.

Baiba Saleniece, producente

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriāla “UgunsGrēks” producente ir Baiba Saleniece. Arī viņa pie seriāla izveides un producēšanas strādā kopš pašiem tā pirmsākumiem. Raidījums Bez Tabu apciemo producenti viņas mājā Pierīgā, brīdī, kad producente sarunājas ar scenārija autori par jauno seriālu. Tā saturs un nosaukums pagaidām tiek glabāts stingrā slepenībā, taču komandas pamatsastāvs, kas pie tā strādā, ir tas pats, kas “UgunsGrēkam”.

Ilze Forstmane, stiliste

Raidījums Bez Tabu tiekas arī ar seriāla stilisti Ilzi Forstmani, kura pastāsta gan par to, kā “pucē” aktierus, gan atklāj, kā pavada brīvo laiku!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm