Kas to būtu domājis – Andris Ērglis, izrādās, ir arī bargs skolotājs!

Klausītāji Andri Ērgli iemīlējuši ar viņa hitu “Ripoja akmens”, kas 2007. gadā tika atzīts par populārāko skaņdarbu “Muzikālajā bankā”. Andris dzimis Aizputē, bet jau 15 gadu vecumā pārcēlies uz Liepāju, lai Emiļa Melngaiļa mūzikas koledžā apgūtu sitamo instrumentu specialitāti.

“Esmu šīs pilsētas, Liepājas, patriots, un šī pilsēta man patīk jau gandrīz 18 gadu. Ja visu laiku esi nodzīvojies šeit, tad ir grūti pārvākties. Jā, uz kaut kādu īsu mirkli man patīk būt arī Rīgā vai kaut kur citur, bet tiklīdz kaut kur pavadītas 2-4 nedēļas, man kaut kā vienmēr “velk” atpakaļ,” stāsta mūziķis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris ar komponistu Jāni Strazdu sadarbojas kopš 2000. gada. Pašlaik studijā viņi strādā pie jaunā Ziemassvētku albuma. “Mums visas domas jau ir par Ziemassvētkiem, lai gan šodien īstenībā mums būtu jādomā par kaut ko citu, jo vakarā ir diska prezentācija albumam “Lins”,” stāsta Ērglis.

FOTO

Viņš arī divreiz nedēļā vada stundas Aizputes mūzikas skolā. “Man ar maniem audzēkņiem patīk tā – mēs esam draugi, bet līdz zināmai robežai. Ja mēs to pārkāpjam, tad diemžēl draudzība beidzas,” komentē mūziķis, un, kā izrādās, arī skolotājs, kurš saka, ka mūsdienās skolotājam jābūt ļoti stiprai nervu sistēmai. Viņš par pedagogu strādā jau turpat 10 gadus.

Beidzis darbu skolā, viņš skrien uz Liepāju, lai paspētu uz meitas klases vecāku sapulci. Pēcpusdienā viņam paredzētas sportiskas aktivitātes – Andris basketbolu spēlē kopš 10 gadu vecuma. “Kad man skolā bija sliktas atzīmes, man tētis vienmēr zināja, uz ko spiest – mēnesi netiksi uz treniņiem, un uzreiz atzīmes uzlabojās.”

Vairāk skaties Bez Tabu: Dzīves smalkumu sižetā!

VIDEO

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm