“Kaut viņa pazustu no zemes virsmas”! Skandalozā Aija pēc šova vajā Kristiānu un tuviniekus

2017. gada 20. februārī 19:01

Šovs “Pirmais skūpsts” nepārprotami “spridzināja” arī šogad. 14 drosmīgi un krāšņi dalībnieki, pateicoties vienam skūpstam, centās atrast mīlestību. Daži piedzīvoja īstu mīlestību, citi pamatīgu vilšanos!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aija ir ieguvusi titulu “Skandalozākā” šova dalībniece, jo internetā komentāros skatītāji norāda ne tikai par viņas bēdīgo pagātni, bet arī viņas melotkāri. Protams, jāsaprot, cik daudz šādiem anonīmiem interneta komentētājiem var ticēt!

Meitene uz šo visu reaģēja diezgan asi, kā pati norāda, Aija tika atbrīvota no darba, kā arī piedzīvojusi nervu sabrukumu un ievietota slimnīcā. Taču ar raidījumu Bez Tabu sazinājās cilvēki, kuri Aiju labi pazīst un apgalvo, ka meitene lietojusi alkoholu un slimnīcā nogādāta pamatīgā reibumā! Jāteic, ka Aija šo informāciju raidījumam neapstiprina!

Aija un Kristiāns

Raidījums sazinājās ar Aijas skūpsta partneri Kristiānu. Meitene pēc šova viņam ir rakstījusi, un puisis sākotnēji arī centies ar viņu komunicēt līdz brīdim, kamēr sapratis, ka meitene nav viņam piemērota. Puisis pēc iespējas pieklājīgāk meitenei atteicis, bet viņa nav likusies mierā.

Savukārt Aija apgalvo, ka tieši Kristiāns ir tas, kas uzmācas! Aijas jaunāko stāstu lasi te!


”Meitene nespēj pārdzīvot. Viņa nevar tikt tam pāri! Viņa man vēl joprojām raksta – es viņu visos sociālajos tīklos esmu nobloķējis, bet viņa sāka rakstīt maniem draugiem!”

Kristiāns palasījis interneta komentārus par meiteni un sapratis, ka ar Aiju kaut kas līdz galam neesot kārtībā. Meitene histēriski neliek puisi mierā. Viņš pat ir nobloķējis viņu visos iespējamajos sociālajos tīklos, bet meitene, nevēloties tikt atraidīta, sāka rakstīt Kristiāna draugiem!

Foto


Aija un Kristiāns savam pirmajam skūpstam nodevās ar acīm ciet, līdz pat pēdējam brīdim, neieraugot to, kas stāv viņu acu priekšā. Pēc skūpsta meitene, atverot acis, pauda, ka sev priekšā redzējusi skaistu, galantu jaunekli, kurš tiešām varētu būt meitenes mīļotais puisis. Bet laikam tā nedomāja Kristiāns, jo turpmākie notikumi Aiju saraudināja un salauza viņas sirdi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aija atklāja, ka esot “gājusi uz visiem 100%”, ko apliecina arī Kristiāna replika pēc pirmā skūpsta ar Aiju – “man tiešām likās, ka viņa apēdīs mani,” tā Kristiāns.

Puisis 14. februārī šovu nav skatījies, jo neesot bijis Latvijā, bet īsti nav bijusi arī vēlme to darīt. Puisis, piedaloties šovā,guvis rūgtu dzīves pieredzi un apgalvo, ka šāda veida šovos vairs nepiedalīsies!

Foto


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm