Kautrīgais smukulītis Gvido no “Supernetto” kases sapņo kļūt par pasaulslavenu dīdžeju

Mīlestība virmo gaisā, un ar katru dienu ar vien straujākiem soļiem tuvojas gada romantiskākā diena un gada romantiskākais eksperiments Bez Tabu “Pirmais skūpsts”! Pirmās simpātijas, pirmais skūpsts, aizsietas acis, ziedi, romantika, dāvanas un randiņi – tas viss būs skatāms jau 14. februārī, bet līdz tam raidījuma veidotāji vēlas iepazīstināt skatītājus ar šova dalībniekiem. Lūk, viens no šova seksīgākajiem puišiem – Gvido!

2017. gada 8. februārī 19:02

Gvido kvēlākais sapnis ir kļūt par dīdžeju. Pašam ļoti patīk savas izveidotās dziesmu sarakstes, kurās skan Trap mūzika vai roks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Puisis aizraujas ar basketbolu, kas viņam arī ļoti labi padodas. Daudz palīdz arī puiša garais augums, jo Gvido auguma garums ir 190 cm!

 

Puiša dzīves moto ir: Nekad nepadoties! Gvido dzīves mērķi ir nostabilizēties un atrast labāku darbu! par savas dzīves neaizmirstamāko piedzīvojumu puisi atceras vienu reizi, kad makšķerējis ezerā nakts laikā, atrodoties meža maliņā!

Dullākais, uz ko puisi būtu gatavs dzīvē parakstīties, ir randiņš pa pliko! Varbūt tieši tāpēc viņa mīļākā grāmata ir “Greja 50 nokrāsas”, bet, ja sanāk laiks, nododas grāmatu lasīšanai, konkrētāk, tieši romāniem!

Cilvēkos augsti vērtē atklātību, bet kaitina, ja cilvēki melo! Pats sevi raksturo kā gudru, jautru un romantisku! Puisis viens ir aptuveni gadu, un tagad ir nobriedis atrast savu īsto un vienīgo! Līdz šim īpaši meitenes nav meklējis, bet smejot saka, ka viņas pašas atnāk!

Visas dzīves laikā Gvido piedzīvojis trīs nopietnas attiecības, bet visas izjukušas, jo īsti līdz galam nekas neesot saskanējis, kā pats saka, nav bijis “pa ceļam”!

Ar Gvido un citiem šova dalībniekiem tev būs iespēja tikties pie TV ekrāniem jau 14. februārī šovā “Pirmais skūpsts”!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm