tv3.lv

“Kiosku noliktava?” Iedzīvotājs “uziet” pagalmu Līčos, kurā atrodas vismaz 15 “Narvesen” veikalu

2021. gada 27. maijā 19:31

“Bez Tabu” skatītājs novērojis pārsteidzošu skatu vienā no Ropažu novada Līču ciema teritorijām – kādā pagalmā apzināti tiek turēti “Narvesen” kioski, turklāt kuplā skaitā.

“Bez Tabu” skatītājs

Līčos atrodas pagalms, kurā ir ļoti daudz “Narvesen” kiosku. Lūdzu, atbrauciet šeit! Būtu interesanti noskaidrot, kādam mērķim tos tur ved.

Privātmāju ciemats Ropažu novada Līčos – starp iekoptiem privātmāju pagalmiem uzreiz acīs krīt skatītāja pieminētā teritorija. Blakus “Narvesen” kiosku pilnajam pagalmam atrodas arī citas privātmājas. Kaimiņi stāsta, ka veikaliņi tur atrodas jau vismaz desmit gadu. Starp kioskiem atrodas arī privātmāja – teritorijā žūst veļa, blakus tai skaldīta malka, kas liek domāt, ka, iespējams, tur kāds dzīvo.

Ropažu novada pašvaldībā stāsta, ka minētā teritorija ir privātīpašums, kas pieder juridiskai personai – līdz šim iedzīvotāju sūdzības par kioskiem neesot saņemtas. Informācija nodota arī Ropažu novada pašvaldības policijai. Likumsargi ne tikai teritoriju apsekojuši, bet arī sazinājušies ar tās īpašniekiem, kas solījuši, ka tuvākajā laikā būdiņas tikšot vestas prom.

Pēc īsa brīža no privātmājas, kas atrodas starp kioskiem, iznāk sieviete, kas beidzot vieš skaidrību – kioski piederot uzņēmumam “Narvesen”, ar kuru arī sazinājās “Bez Tabu”.

Ilze Dumceva
SIA “Narvesen Baltija” pārstāve

[…] Norādītais zemes gabals patiešām pieder SIA “Narvesen Baltija” jau kopš 2004. gada un visu šo laiku tiek izmantots kā vieta īslaicīgai kiosku novietošanai, pirms tiek veikta to modernizācija vai pārvietošana uz citu vietu. Tāpat šajā teritorijā īslaicīgi tiek novietoti kioski, kas paredzēti izbraukuma tirdzniecības vajadzībām.

Teritoriju plāno apsekot arī Ropažu novada būvvalde, lai izvērtētu, vai kiosku atrašanās uz konkrētā zemes gabala ir likumīga.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm