tv3.lv

Koncertuzvedumā “Īsa pamācība līgošanā” pašmāju aktieri izdzīvos vienu tipisku svētku vakaru

Jāņu dienas vakarā Raunā filmas “Īsa pamācība mīlēšanā” zināmais scenārijs būs apgriezts kājām gaisā. Koncertuzvedumā “Īsa pamācība līgošanā” pašmāju aktieri izspēlēs tipisku svētku vakaru, būs gan dziesmas un jautrība, gan pārpratumi un papardes zieda meklējumi.

Koncertuzvedumā “Īsa pamācība līgošanā” aktieris Viktors Ellers jeb Rodrigo savā vasarnīcā kopā ar sievu uzņems viesus, ieradīsies viņa kādreizējie klases biedri un audzinātāja, tajā skaitā jaunības dienu mīlestība. Drāmas, kaislības un amizantas situācijas netrūkšot.

Raunā dziedās visi, arī tie, kuri ierasti nelabprāt to dara. Esmeralda Ermale atzīst, ka dziedāšana nav viņas stiprā puse. Tomēr Līgo svētkos nevar nedungot līdzi. Starp citu, arī vietēji Raunas iedzīvotāji līgos kopā ar aktieriem.

Koncertuzveduma varoņi izpildīs Latvijā iemīļotas dziesmas – gan mūsdienu popa un šlāgera mūzikas hitus, kas īpaši pielāgotas uzvedumam, gan dziesmas, kuras izpildīs filmas “Īsa pamācība mīlēšanā” leģendārā grupa “Ornaments”.

Aktrise Elīna Vāne ir priecīga, ka pēc ilgākas klusuma pauzes, beidzot atkal visi var sanākt kopā. Viņasprāt, tas ir pats svarīgākais svētkos – svinēt ar saviem mīļajiem.

Skaties koncertuzvedumu “Īsa pamācība līgošanā” šovakar pulksten. 20.40!

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm