tv3.lv

Latvijā pazīstami mūziķi gatavojas labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncertam

Labdarības akcija ”Eņģeļi pār Latviju” strauji tuvojas noslēgumam, un, kā ierasts, arī šogad skatītājus pie TV ekrāniem priecēs krāšņs Ziemassvētku koncerts ar daudzu populāru mūziķu piedalīšanos. Gatavošanās rit pilnā sparā.

2019. gada 20. decembrī 20:20

Labdarības koncertu kā allaž vadīs mūziķis Kristaps Rasims un televīzijas raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva. Kristīne stāsta, kā notiek gatavošanās koncertam, kā pati jūtas šai laikā un cik svarīgs  notikums viņas dzīvē ir labdarības akcija. Šogad koncertā piedalīsies Rūta Dūduma, Roberts Memmēns, Dināra Rudāne, grupa “Radio Trio”, trio “Limonāde” un citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Akcijas “Eņģeli pār Latviju” Ziemassvētku koncertam gatavojas arī mūziķis Arturs Gruzdiņš. Viņam šī akcija ir siltu sajūtu un pārdomu pārpilna. Lai kādam ziedotu, ir jāsaņemas, sev kaut kas jāliedz, taču pēc tam, kad tas izdarīts, ir liels gandarījums. Uzskata, ka esam tauta, kas gatava palīdzēt tam, kuram klājas grūti. Par to pārliecināts arī mūziķis Ralfs Eilands. Arī viņš gatavojas uzstāties koncertā un, tiekoties ar “Bez Tabu”, atklāj savu redzējumu par labdarības akcijas nozīmi un paša dalību tajā.

Akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” Ziemassvētku koncerts būs skatāms tiešraidē jau šo svētdien, 22. decembrī, plkst. 20.00 kanālā TV3 un LNT.

Uz ziedotāju atbalstu šogad cer ne tikai akcijas vēstneši – Hugo, Daniels, Pāvils un Patriks -, bet vēl 139 bērni, kuru ārstniecībai un rehabilitācijai kopumā nepieciešami 279 210 eiro. Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas dažādu smagu saslimšanu mazināšanai, diemžēl valsts joprojām nav radusi iespēju palīdzēt visiem, kam tā ir nepieciešama. Tikai aktīva sabiedrības iesaiste un atbalsts var palīdzēt šiem bērniem dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi.

Labdarības akcijas mērķis šogad būs rūpēties arī par to bērnu vajadzībām, kuriem nepieciešams finansējums ārkārtas situācijās, palīdzība autisma gadījumos, tehnisko palīglīdzekļu iegādē u.c. Labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā bsf.lv, izmantojot ziedojumu kastītes, iegādājoties akcijas preces “Rimi” veikalos vai ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājaslapā mansrimi.lv, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm