tv3.lv

Lielā talka tuvojas. “Bez Tabu” skaidro, kam šogad pievērst jo īpašu vērību!

Arī šogad Lielā talka būs, un tā notiks pēdējā aprīļa sestdienā, 24. aprīlī. Ņemot vērā apstākļus, šogad Lielās talkas vadmotīvs ir: ”Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”.

2021. gada 15. aprīlī 19:20

Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme aicina Latvijas iedzīvotāju nepalikt malā un 24. aprīlī doties talkot arī vienatnē vai ar ģimeni. Iepriekš bija ierasts, ka talkas notiek kolektīvi, bet šogad būs iespējamas solo talkas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tie, kuri vēlas doties dabā un talkot vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru sakopt savu apkārtni vai savu māju tuvumu, aicināti rīkot solo talkas. Tās jāpiesaka Solo Lielās talkas kartē, tādā veidā pievienojoties lielajam Latvijas talkotāju pulkam.

Savu talkošanas vietu jāpiesaka Lielās talkas mājaslapā www.talkas.lv. Tur atrodamas divas kartes. Viena ir kopējā “Lielās talkas 2021” karte, bet otra ir Solo talkotāju karte, kurā ar dzelteno spraudni katrs var atzīmēt savu talkošanas vietu. Tiesa gan, jāpievērš uzmanība, kur kartē ir spraudnis ar sarkanu vai daļēji sarkanu krāsu, jo solo talkotājiem jānogādā maiss ar savāktajiem atkritumiem kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajām atkritumu savākšanas talkas vietām, kuras ar sarkanu atzīmētas kartē.

“Maxima Latvija” korporatīvais vadītājs Jānis Vanags informē, ka saņemt talkošanas maisus sev ērtā veidā var kādā no teju 200 ”Maxima” veikaliem visā Latvijā. Lai saņemtu savu Lielās talkas maisu, jādodas uz tuvāko ”Maxima” veikalu, bez nepieciešamības savu dalību pirms tam saskaņot ar talkas koordinatoru un no 19. līdz 24. aprīlim var saņemt savu īpašo talkas maisu (izņemot ”Maxima Express” formāta veikalus). Lielās talkas maisu iespējams iegūt, ja tiks veikts simbolisks pirkums vismaz 0,10 eiro apmērā. Jāņem gan vērā, ka maisu skaits ir ierobežots.

Ņemot vērā joprojām pastāvošos ierobežojumus un īpašos apstākļus Latvijā, talkojot iedzīvotāji tiek aicināti ievērot arī visas piesardzības prasības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm