tv3.lv

“Man 100% nav bail!” Elvis no Brocēniem – latviešu sensācija pasaulē!

Skotijā dzīvojošais latvietis piesaistījis sabiedrības un mediju uzmanību sava pārdrošā hobija dēļ. 20 gadu vecumā Elvis Bogdanovs brīvo laiku pavada, biedējot citus ar video, kuros redzams, kā viņš izpilda bīstamus trikus ievērojamā augstumā. “Bez Tabu” tiekas ar jaunieša māsu Vitu, kura dzīvo Latvijā, un, protams, sarunājas arī ar pašu Elvi, kurš šobrīd strādā ASV.

2019. gada 29. martā 19:45

Elvis Bogdanovs stāsta, ka neparastā aizraušanās sākusies jau agrā bērnībā, vēl dzīvojot Latvijā. Četru, piecu gadu vecumā ar draugu kāpelējis pa Brocēnu māju un garāžu jumtiem, sešu gadu vecumā pārcēlies uz Skotiju un hobiju attīstījis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elvis
par savu hobiju

To, ko es daru, sauc par brīvo kāpšanu, jo es to daru bez stiprinājumiem. Nē, man 100% nav bail, es tik ilgi to jau esmu darījis. Es karājos no krāniem, stāvu uz rokām uz jumtiem, tas ir tāpat, kā iet ārā pa durvīm, lejā pa trepēm, tas ir normāli, tu par to nedomā, jo tas ir tik vienkārši. Man ir tāpat, kad es daru savas lietas.

Elvis ir arī modelis un aizraujas ar fotografēšanu, turklāt izmācījies par fitnesa treneri, tāpēc fiziskā sagatavotība ļauj izpildīt sarežģītos trikus, un nekādā gadījumā neaicina citus mēģināt darīt to pašu.

Elvis
par savu hobiju

Es pagaidām trenējos sarežģītākiem trikiem, nekā jau esmu darījis. Es trenējos, trenējos, es nedaru tā, ka uzkāpju uz jumta, izdaru to, ko gribu, un eju prom, es katru dienu trenējos tam, ko es gribu darīt. Tagad es trīs mēnešus esmu trenējies jaunam trikam, kuru es darīšu pēc pāris mēnešiem, tas visai pasaulei attaisīs acis.

Tomēr fakts, ka Elvis neizjūt bailes, nenozīmē, ka par viņu neuztraucas ģimene, un Elvim tā ir kupla, kopā viņi ir septiņi bērni, lielākā daļa dzīvo ārzemēs. “Bez Tabu” tiekas ar Elvja māsu Vitu, kura šobrīd dzīvo Ērgļos.

Vita
lepojas ar brāli

Visi centās viņu atrunāt, visi teica, ka varbūt nevajadzētu tā darīt, jo tas ir bīstami. Tās bailes jau ir tuviniekiem, es par viņu uztraucos, es piedomāju pie tā, lai viņam viss būtu kārtībā, bet es viņu atbalstu. Es vienkārši nesaprotu, kā var nebūt bail, es nevaru iejusties viņa ādā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elvja māsa pārliecināta, ka labāk atbalstīt un zināt, ko brālis dara, nekā, ja viņam nāktos to slēpt. Ģimenē viens otru uzmanot, un Vitu mierina tas, ka Elvis pirms katras kāpšanas izvērtē riskus un laikapstākļus.

Vita
lepojas ar brāli

Es esmu viņam prasījusi, vai tev nav bail, ka tu nokritīsi, jo mēs visi par to domājam, kad kāpjam kaut kur augstāk, mums ir bail, un tā frāze, kuru viņš man teica, bija, ka man nav bail dzīvot un nav bail arī nomirt.

“Man parasti patīk karāties vai darīt trakus trikus uz jumtiem vai ļoti augstu debesīs, bet otra lieta, ka man patīk veidot video, kas biedē cilvēkus. Tā kā šausmu filmas, tu aizej uz kino, lai nobītos, es tādas pašas sajūtas gribu cilvēkiem radīt ar saviem video,” stāsta Elvis. Īsāk sakot, sagādājot adrenalīnu pats sev, daļu no tā atdod arī tiem, kas skatās!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm