“Mani esot viegli atpazīt pēc gaitas.” “Balss maskā” atmaskotais Mārtiņš Spuris atklāj, cik grūti bijis slēpties aiz maskas

Svētdien, 26. martā, muzikālajā šovā “Balss maskā” savu uzvaras gājienu turpināja četri šova dalībnieki – Šaha karalis, Melnais krauklis, Pērtiķis un Zaķis. Šajā reizē dalībnieki izpildīja “vecās, labās dziesmas” jeb dziesmas, kas savulaik bijuši pasaules hiti. Raidījuma izskaņā detektīvi nolēma atmaskot Šaha karali, zem kura slēpās TV un radio personība Mārtiņš Spuris.

Nupat atmaskotajam Šaha karalim jeb Mārtiņam Spurim raidījums “Balss maskā” nepavisam nav svešs. Viņš raidījumā kāpa uz skatuves arī pirmajās divās sezonās – kā raidījuma vadītājs. Tas devis papildu motivāciju arī pašam būt zem maskas un saprast – kā tas ir. Viņš atklāj, ka tās ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas – būt blakus kādam, kurš tikko no maskas izkāpis, vai maskā būt pašam. Maskas patiesi esot smagas un tajās ir grūti elpot un ir ļoti karsti.

Būšana zem maskas Mārtiņam, tāpat kā citiem šova dalībniekiem, devusi iespēju parādīt sevi vēl nebijušā ampluā un varbūt pat kustēties tā, kā nekad iepriekš tas nav darīts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mārtiņš Spuris
Šaha karalis

“Man teica, ka mani ir ļoti vienkārši atpazīt pēc gaitas. Es par to tā nebiju aizdomājies. Un tad es mēģināju uz skatuves ieslēgt tādu mačo. Es pirmajā dziesmā arī tā ar dūri… tādu Frediju Merkūriju un Donu mēģināju attēlot.”

Tomēr vienalga, cik labi Mārtiņš censtos uz brīdi nebūt Mārtiņš, kolēģiem diezgan ātri kļuvis skaidrs, kas aiz Šaha karaļa slēpjas patiesībā, un, kaut arī pārsvarā dziedot tikai tad, kad viens pats brauc mašīnā, Mārtiņš nenoliedz – varbūt vēl kādreiz redzēsim dziedam arī uz lielās skatuves.

Bet, kamēr gaidām Mārtiņa albumu vai kādu citu veikumu mūzikā, mini šovā “Viens maskā” varam pārliecināties arī par Mārtiņa detektīva spējām un uzzināt – vai Mārtiņš nojauš, kas slēpjas aiz raidījumā palikušajām maskām!

Žurnāliste
Ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar saviem sižetu varoņiem. Viņu raksturo empātija, atbalsts un drosme, tāpēc skatītāji ar saviem stāstiem bieži vien taisnā ceļā dodas tieši pie Lindas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm