tv3.lv

"Mani šovā pieteica tētis!" astoņpadsmit gadus vecais Kristiāns atklāti par dalību "Pirmajā skūpstā"!

It kā saka, ka mīlestība atnāks tad, kad to vismazāk gaida, bet šoreiz tā neliekas astoņpadsmit gadus vecam ķekavietim ar tēvu. Kristiāns ir puisis, kuram attiecības parasti beidzas nesaderības dēļ, bet šoreiz Bez Tabu romantiskākajā eksperimentā “Pirmais skūpsts” puisis cer atrast īstu mīlu!

2017. gada 24. janvārī 11:18

Lai atrastu savu mīļoto, Kristiāns reģistrējies vairākos iepazīšanās portālos un devies uz dažādiem pasākumiem. Puisis arī piekopj aktīvu sporta dzīvi – viņa galvenais hobijs ir riteņbraukšana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristiānu pieteikties šovam pamudinājis tētis, jo, viņaprāt, jau šajā vecumā dēlam nepieciešama kaut kāda stabilitāte! Kristiāns pats sevi raksturo kā jautru un sportisku jaunieti, kurš savā dzīvē pieredzējis jau trīs attiecības.

Izveidot stabilu ģimeni un izveidot ģimenes uzņēmumu ir pašlaik Kristiāna lielākie dzīves mērķi, kuru sasniegšanai velta visu savu laiku! Tādēļ arī pieteicies šovam “Pirmais skūpsts” un cer, ka lielie dzīves meklējumi mīlas frontē noslēgsies līdz ar dalību romantiskajā eksperimentā!

Puiša dzīves moto: dzīvot katru dienu kā pēdējo! Viņš smejot atzīst, ka visvairāk cilvēkos kaitina, ja viņi liek uz sevi gaidīt! Trakākais, uz ko puisis būtu gatavs parakstīties savā dzīvē, esot lēciens ar izpletni!

Foto

Ar visiem šova dalībniekiem Tev ir iespēja iepazīties www.beztabu.lv, bet šovu “Pirmais skūpsts” TV ekrānos varēs vērot jau 14. februārī!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm