tv3.lv

Megana Mārkla pret Melānija Trampu! Stiliste vērtē abu dāmu ģērbšanās paradumus

Pasaulē atpazīstamas sievietes nepārtraukti atrodas zem sabiedrības lupas. Viņu tēlam un izvēlētajam apģērbam tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, tāpēc ne tikai uz sarkanā paklāja, bet arī ikdienā šīm dāmām rūpīgi jāpārdomā savs tēls.

2020. gada 26. oktobrī 14:45

Prinča Harija sievas Meganas Mārklas stikls kritizēts vairākkārt – hercogiene bieži manīta džinsa biksēs un džemperī, kas pēc sabiedrības domām, liecinot par etiķetes neievērošanu. Tomēr jāsaka, ka ģērbšanās etiķete Meganai šobrīd nav jāievēro – aizejot no karaļnama, sieviete drīkst izvēlēties apģērbu pēc savas gaumes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aplūkojot dažādas fotogrāfijas ir skaidrs, ka Megana ir iecienījusi džinsa bikses, oversize jeb bezizmēra mēteļus un cepures. Protams, publiskos pasākumos hercogiene izskatās nevainojami – vienmēr ieturēta un saskaņota līdz pēdējai detaļai.

Stiliste Gita Šildere novēro, ka hercogiene nav iecienījusi košās krāsas. Visbiežāk manīta neuzkrītošu krāsu apģērbos.  Arī etiķetes eksperte Aija Strautmane Meganas stila izjūtu vērtē atzinīgi. Ņemot vērā to, ka prinča sieva drīkst ģērbties pēc savas gaumes un ieskatiem, par viņas izvēlētajiem apģērba komplektiem, etiķetes ekspertei nekādu iebildumu neesot.

Arī ASV prezidenta Donalda Trampa sieva Melānija nepārtraukti tiek vērtēta. Jāsaka, ka šī dāma iecienījusi tērpus, kas var raisīt diskusijas – apspīlētas kleitas un dekoltē manīti diezgan bieži. Arī šobrīd aktuālo ādas imitācijas apģērbu, Melānija ir iecienījusi. Arī rūtis turpina savu uzvaras gājienu un tās apģērbā izvēlas arī Melānija – pie formāliem tērpiem pārāk raibu stiliste iesaka neizvēlēties, taču brīvdienu apģērbam gan tās derēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm