“Mēs jums iedosim punktu!” Šveices fani ar prieku redzētu Latviju izslēgšanas spēlēs

Gards siers, lieliski rokaspulksteņi un arī naudu skaitīt prot. Šādi īsumā varētu raksturot Šveici. Un tieši šīs valsts hokejisti ir Latvijas izlases nākamie pretinieki pasaules čempionātā.

Turklāt Rīgā ieradies patiesi iespaidīgs Šveices līdzjutēju pulks. Nedēļas nogalē lidostā pat nolaidusies lidmašīna tikai ar Centrāleiropas valsts faniem. Turnīra rīkotāju Latvijas puses vadītājs Edgars Buncis atklāj, ka no sabraukušajiem aptuveni 35 000 fanu lauvas tiesa ir šveicieši.

Pie arēnas šveiciešus otrdienas dienas pirmajā pusē gan nesastapt, jo apakšgrupas noslēdzošā spēle ar Latviju vakarpusē. Tas ļauj ārvalstu viesiem izbaudīt Vecrīgas viesmīlību. Bez Tabu devās noskaidrot, kā galvaspilsētā jūtas šveicieši un kādas ir fanu prognozes par latviešiem tik nozīmīgo un izšķirošo spēli pret Šveici.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiebilst, ka “Arēnā Rīga” Latvijas izlasei uzdevums ne pa jokam nopietns – Šveice šajā turnīrā vēl joprojām nav piedzīvojusi zaudējumu. Turklāt statistikas pielūdzēji plēš ārā matus no galvas – Latvija nav spējusi šveiciešus uzvarēt pat 14 spēlēs pēc kārtas. Tiesa gan, tieši šogad vienā no pārbaudes mačiem latvieši lauza šo neveiksmju sēriju.

Plašāk pievienotajā video.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm