Mīlas balādes un romantika! Meitenes – šādi puiši tiešām eksistē: “Pirmā skūpsta” dalībnieks Eduardo

Bez Tabu romantiskākais eksperiments “Pirmais skūpsts” nu galīgi vairs nav aiz kalniem un līdz pārraides brīdim atlikušas vien 15 dienas! Šova veidotāji katru dienu iepazīstina ar kādu no dalībniekiem, kurš bijis gana drosmīgs, lai piedalītos eksperimentā un atrastu savu otro pusīti! Nu kārta puisim no Rīgas!

2017. gada 30. janvārī 12:22

Eduardo – puisis ar lielisku balsi, vēlmi dziedāt un mīlēt! Parasti, lai iepazītos Eduardo dodas vai nu uz parku, vai ieskatās kādā meitenē no draugu kompānijas, taču šoreiz viņš ir “saņēmis drosmi aiz pleciem” un pieteicies šovam Bez Tabu “Pirmais skūpsts”!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens ir jau aptuveni astoņus mēnešus. Savas dzīves laikā piedzīvojis trīs nopietnas attiecības. Pirmās beigušās, jo abi sapratuši, ka pārāk agri sākuši dzīvot kopā! Otras, jo meitene pārāk uzstājīgi ir vēlējusies kontrolēt puiša dzīvi, bet trešās – jo meitene nolēma pārcelties dzīvot uz citu pilsētu!

Eduardo ir kaislīgs karaokes fans. Viņam ļoti patīk dziedāt, ir arī dziesmu repertuārs ar kuru noteikti iepriecinās un pārsteigs jebkuru meiteni. Ļoti patīk dziedāt tieši mīlas balādes, kas visvairāk aizkustina sieviešu sirdis.

Skaisti trenēts augums Eduardo nav sveša lieta. Puisis cītīgi apmeklē sporta zāli. Brīvajā laikā nododas dejām. Sola, ka meitenei garlaicīgi nebūs – viņa tiks kārtīgi izdancināta! Ja tiek taujāts par mūziku, Eduardo atzīst, ka neklausās noteiktu mūzikas stilu!

Eduardo dzīves moto ir: Neesi viens no, esi labākais! Sevi raksturo kā komunikablu, atraktīvu un radošu personību. Cilvēkos visaugstāk vērtē godīgumu, gudrību un, lai cik dīvaini neliktos, arī acu krāsu! Puisim ļoti kaitina, ja cilvēki melo, vai ir agresīvi!

Puisim ļoti garšo Cēzara salāti un būtu priecīgs atrast meiteni, kura prastu tos pagatavot. Viņa neaizmirstamākais dzīves piedzīvojums bijis ceļojums uz Turciju. Labprāt kopā ar otro pusīti dotos turp vēlreiz un pilnai laimei jūras krastā ēstu Cēzera salātus.

Eduardo cer, ka viņam vairs nebūs mīlestība jāmeklē iepazīšanās portālos, vai jebkur citur, un viņš atradīs savu mīļoto šovā “Pirmais skūpsts”! Ar Eduardo un pārējiem šova dalībniekiem tev būs iespēja tikties pie TV ekrāniem jau 14. februārī, kanālā Tv3!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm