tv3.lv

“Mīļie latvieši, Sardīnija ir skaista!” Pirmizrādi piedzīvo Latvijā dzīvojošā itāļa Roberto Meloni ceļojuma raidījums

Ar tradicionālajām itāļu uzkodām un dzirkstošiem dzērieniem tiek ieskandināts Latvijā dzīvojošā itāļa Roberto ilgi gaidītais raidījums “Roberto. Ar mīlestību no Sardīnijas”. Beidzot ir piepildījies viņa sapnis – iepazīstināt latviešus ar savu dzimteni.

Roberto jau sen vēlējās saviem draugiem parādīt dzimto Sardīniju, tādēļ viņš ir patīkami satraukts pirms lielās pirmizrādes.

Roberto Meloni
vedīs latviešus uz savu dzimteni

Es esmu ļoti, ļoti laimīgs! Mīļie latvieši, Sardīnija ir skaista! Es ceru, ka noskatoties raidījumu būs vairāk cilvēku, kuri gribēs lidot uz Sardīniju, redzēt, kādi ir vietējie iedzīvotāji. Uzzināt, vai tiešām Sardīnijā vārds “cikos” neeksistē, cik daudz aitu ir, vai tur ir dilles? Tas viss būs manā jaunajā raidījumā. 

Protams, ceļojumā Roberto nedevās viens. Ar viņu kopā desmit sēriju garumā būs raidījumu vadītāja Rūta Dvinska un māksliniece Elita Patmalniece. Rūta atzīst, ka viņa atraktīvo itāli pirms ceļojuma nemaz nepazina, taču tagad viņa labprāt ar Roberto kāptu kaut kalnos.

Arī Elita piekrīt, ka filmēšana bija gana sarežģīts process, arīdzan lielā karstuma dēļ. Taču viņai bija iespēja izstaigāt ne tikai Roberto bērnības takas, bet arī iepazīties ar viņa mammu.

Kas tās būtu par svinībām bez draugiem – uz raidījuma atklāšanas ballīti ieradās arī Roberto tuvākie, kuri iepazīti divdesmit gadu garumā dzīvojot Latvijā. Kulinārijas blogeris Rojs Puķe, kurš plašāk zināms kā Pipars ar nepacietību gaida redzēt Roberto jauno raidījumu. Viņš cer smelties idejas saviem kulinārijas šedevriem.

Divu nedēļu garumā filmēšanas komanda apceļoja lielāko daļu Sardīnijas, paviesojās gan lielākajās salas pilsētās, gan mazos kalnu ciematiņos, iepazina vietējo kultūru.

Jaunais raidījums kopš 14. jūnija ir pieejams nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm