Miljonārs Jūlijs Krūmiņš skatītos hokeju VIP ložā, ja ļautu smēķēt; restorāni “medī” fanus: hokejs ‘pa glauno’

Hokeju piedāvā skatīties ne tikai faniem ierastās vietās – fanu zonā un krogos -, bet arī smalkos restorānos, pārliecinājās “Bez Tabu”. Tiesa, kā novēroja raidījums, smalko aprindu pārstāvji-hokeja līdzjutēji “nešturmē” restorānus. Piemēram, miljonārs, uzņēmējs un mecenāts Jūlijs Krūmiņš labprātāk bauda hokeju mājās, pie televizora ekrāna kūpinot cigāru.

Turpinot stāstu sēriju par hokeja faniem, “Bez Tabu” salīdzināja dzērienu un uzkodu cenas oficiālajā fanu zonā pie “Arēnas Rīga”, kā arī restorānos, kas aicina pie sevis hokeja līdzjutējus, Rīgas centrā. Vairākos no šiem restorāniem arī izvietoti ekrāni, kuros demonstrē spēles. Dienā, kad smalkajās iestādēs viesojās “Bez Tabu”, izlašu fanu tur bija gaužām maz vai nebija vispār, lai gan tobrīd notika spēles. Alus cenas vairākos restorānos bija līdzīgas vai pat zemākas nekā oficiālajā fanu zonā, kur puslitrs alus maksā sešus eiro. Viens restorāns Vecrīgā gan izcēlās, piedāvājot alu par 5,80 eiro līdz pat 9, 20 eiro par puslitru. Šis alus, pēc “Bez Tabu” subjektīvās izpratnes, ir sliktākas kvalitātes, salīdzinot ar atspirdzinājumu oficiālajā fanu zonā. Uzkodas un ēdieni restorānos ir dārgāki nekā oficiālajā fanu zonā.

Restorāns “Ferma” arī publiski aicina pie sevis hokeja līdzjutējus, bet tur ekrāni spēļu vērošanai nav izvietoti. Kā norādīja šefpavārs Māris Astičs, pie viņiem baudīt gastronomiskos meistardarbus fani ierodas no hokeja brīvajā laikā. Restorāna “Ferma” pārstāvji nevēlas pašmērķīgi mesties hokeja trakumā, pazemināt kvalitātes latiņu, pārvēršot iestādi par krogu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bez Tabu” viesojās arī pie uzņēmēja, miljonāra un mecenāta Jūlija Krūmiņa Jūrmalā, kur atrodas viens no viņa īpašumiem. Lai gan varētu šķist, ka Krūmiņam piestāv hokeja vērošana smalkā restorānā, viņš šai nodarbei labprātāk nododas mājās, pie televizora ekrāna kūpinot cigāru.

Jūlijs Krūmiņš

Es arī uz teātri dodos ļoti reti. Man ir ļoti grūti arī hokeju skatīties. Agrāk man bija VIP loža, kur varēju smēķēt. Tagad aizliegts smēķēt. Nosēdēt divas stundas, neuzsmēķējot cigāru, nevaru. Kad uztraucos, man vajag cigāru. Es esmu kā narkomāns, tāpēc labāk sēžu mājās un daru, ko gribu.

Krūmiņš stāstīja, ka jau sen pārvilcis treknu svītru alkohola lietošanai, tāpēc, skatoties hokeja spēles, iztiek bez grādīgiem dzērieniem.

Krūmiņš atklāja, ka draudzējās ar pāragri aizsaulē aizgājušo hokeja dzelzs vīru Kārli Skrastiņu. Viņa dzīves laikā apmeklēja Nacionālās hokeja līgas spēles Ziemeļamerikā.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm