tv3.lv

“Milzu ledusskapja magnēti” jeb Elitas Patmalnieces jaunākā personālizstāde!

2016. gada 29. novembrī 21:08

Elitas Patmalnieces jaunā personālizstāde “Skatlogs” iesākās visai neierastā veidā. Atklāšanas runas vietā māksliniece prātoja, vai tik nevajadzētu uzsākt diētu. Kāds izstādes apmeklētājs iesaucās, ka tā esot līdz šim labākā dzirdētā runa!

Galerijas “Istaba” vadītāja Linda Lūse uzsvēra, ka Latvijā nav daudz mākslinieku, kuriem var piedāvāt izveidot personālizstādi pēdējā brīdī, bet Elita Patmalniece tāda esot. Māksliniecei bijis nepieciešams apmēram mēnesis, lai sagatavotos.

Pie sienas piestiprināti dažādu formu tušas zīmējumi, kas parādīti sietspiedes tehnikā. Kāds izstādes viesis tos asprātīgi nodēvējis par milzu ledusskapja magnētiņiem. Visi esot Elitas simboli – sirdis, lūpas, tikai cukurgailītis bijis eksperiments, par godu gaidāmajam ugunīgā gaiļa gadam.

Elita Patmalniece, māksliniece

Tā kā es pagājušogad uzzīmēju mērkaķi, un labi sanāca, tad mēģināju šogad cukurgailīti. Bet nu nesanāk man tā pēc pasūtījuma. Horoskopus zīmēt katru gadu arī stulbi!

Mākslinieci sveikt ieradušies viņas draugi, kuri piekrīt, ka Elitai pavisam noteikti ir savs rokraksts, un viņas darbus var atpazīt uzreiz. Mūzikas menedžere Elita Mīlgrāve atklāja, ka pie viņas gultas stāv Elitas Patmalnieces grāmata “Prieks no A līdz Z” ar mākslinieces zīmējumiem, un katru rītu, to ieraugot, iegūst pozitīvisma devu visai dienai!

Elita Patmalniece jau pasākuma sākumā atgādināja, ka ir tikai pirmdiena un lūdza viesus pārāk ilgi neuzkavēties. Viņa runāja slavenā basketbolista Kristapa Porziņģa vārdiem, sakot, ka nākamajā dienā gaidāma spēle.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm