tv3.lv

“Mums ir jāsaprot, ka demokrātija un brīvība nav pašsaprotamas lietas!” pauž mūziķis Ralfs Eilands pirms uzstāšanās 4. maija svētku koncertā

4. maijā Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā kanāls TV3 ir sagatavojis īpašu svētku koncertu ”Mīlot Latviju”. Šogad izvēlēta visai unikāla vieta – atjaunotais Āgenskalna tirgus paviljons, kas, starp citu, apmeklētājiem būs atvērts tikai pēc pāris dienām.

Šogad koncerta nosaukums ir ”Mīlot Latviju” ar patriotisku noskaņu un mīlestību pret vietu, kurā dzīvojam. Vadītāju loma ir uzticēta Nacionālā teātra aktieru pārim Agnesei un Matīsam Budovskiem, kuriem šī būs pirmā pieredze strādāt kopā.

Vakara gaitā izskanēs 23 dažādi tautā iemīļoti skaņdarbi. Koncertā piedalīsies tādi Latvijā iemīļoti izpildītāji, kā “The Sound Poets”, “Latvian Voices”, Dons, “Melo-M” un Dināra Rudāne, “BET BET”, “Carnival Youth”, Jānis Šipkēvics, Ralfs Eilands, Intars Busulis un “Abonementa orķestris” u.c.

Mūziķis Ralfs Eilands katru gadu 4. maiju atzīmē ģimenes lokā, vai arī kāpjot uz skatuves. Viņaprāt, nevar aizmirst, kādēļ mēs šo svētkus vispār svinam.

Ralfs Eilands
mūziķis

Manuprāt, šobrīd vēl vairāk ir svarīgi atzīmēt 4. maiju. Mums ir jāsaprot, ka demokrātija un brīvība nav pašsaprotamas lietas. Kā mēs redzam, citur par to cīnās. Nemaz nav tik viegli ar palīdzību no citiem. Tādēļ mums ir jānovērtē un jāpasaka paldies, katram cilvēkam, kurš ir panācis, ka Latvija ir neatkarīga valsts.

Savukārt grupas “The Sound Poets” solists Jānis Aišpurs bērniem ar prieku stāsta, kā pats, būdams mazs puika, piedzīvoja Valsts neatkarības atjaunošanu.

Jau šovakar, pulksten 20.45 kanālā TV3 varēsim vērot svētku koncertu!

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm