"Nav un nebūs!" Ne "Lido", ne pie Kongresu nama šogad nebūs slidotavas

2022. gada 7. decembrī 19:10

“Bez Tabu” skatītāja Sanita ar lielu nepacietību gaida, kad beidzot galvaspilsētā darbu uzsāks kāda atvērtā tipa slidotava. Kā norāda sieviete, gaisa temperatūra un laikapstākļi ir piemēroti, tādēļ ir neizpratne par kavēšanos.

Līdz šim vairākus gadus slidotava tika ierīkota pie Kongresu nama, taču šogad tur neatradīsies slidotava. Arī iecienītā slidotava “Lido” atpūtas kompleksā Krastā ielā slidotava darbu neuzsāks. “Nebūs šajā sezonā vispār. Energoresursi ļoti dārgi, ļoti dārga biļete sanāca,” raidījumam stāsta sazvanītā kompleksa darbiniece.

Rīgas dome šajā sezonā iecerējusi organizēt vienu slidotavu – Purvciemā pie 84. vidusskolas. Šobrīd vēl notiek sagatavošanās darbi, paredzēts, ka tā apmeklētājiem tiks atvērta sestdien.

Kamēr ūdenstilpes nav aizsalušas, atliek doties uz ledus hallēm. Vietvaras pārstāvis gan atklāj, ka šobrīd notiek aktīvs darbs pie slēpošanas trašu izveides.

Jurģis Grants
Rīgas domes pārstāvis

Pagājušā nedēļā beidzot bija atbilstošs aukstums, kad varējām sākt pūst sniegu. Šobrīd šo sapūsto sniegu sākam izvadāt pa trasēm. Tas, ka dabīgais sniegs ir dažus centimetrus, nenozīmē, ka varam pa to slēpot. Nepietiek ar pieciem centimetriem dabīgā sniega, lai uztaisītu kvalitatīvu slēpošanas trasi. Ceturtdien atvērsim slēpošanas trasi Lucavsalā, nedēļas nogalē paredzēts atvērt trasi Uzvaras parkā.

Tāpat aktīvās atpūtas cienītājiem iespējams slēpot Biķernieku trasē, tāpat paredzēts trasi izveidot arī Mežaparkā.

Arī slidotavas ledus kvalitāti ietekmē laikapstākļi.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm