Nedēļu pirms fināla šova “Dejo” ar zvaigzni” dalībnieki neslēpj saviļņojumu par līdzcilvēku atbalstu

2022. gada 29. novembrī 19:00

Raidījumā “Dejo ar zvaigzni” pusfinālā cīnījās četri pāri par iespēju iekļūt finālā. Dalībnieki atklāj, ka, tuvojoties noslēgumam, emocijas sāk ņemt virsroku.

Dejotāji atzīst, ka emocijas šova laikā neesot trūkušas, taču tieši ārpus kamerām dalībnieki kļuvuši emocionāli – sastopoties ar saviem atbalstītājiem aci pret aci.

Jānim Pētersonam šķietot sirsnīgi, ka cilvēki nekautrējas nākt klāt paust savu atbalstu. Viņš pirms smaga rīta mēģinājuma ar partneri Olenu Čerekovu esot saticis kundzi, kura ļoti priecājusies pāri satikt klātienē. Sieviete ar smaidu sejā esot noteikusi, ka kolēģēm pastāstīs, ka redzējusi abus dejotājus.

Arī Rūta Dvinska lielveikalā piedzīvojusi aizkustinošu mirkli – pretī nākusi meitene, kura metusies apskauties. Rūta atklāj, ka esot izplūdusi saviļņojuma asarās.

Šova vadītājs Mārtiņš Spuris juta, ka no dejošanas nesanāks izsprukt. Pusfināla raidījumu vadītāji atklāja ar priekšnesumu, kam gatavojās vien pāri reizes.

Raidījuma vēsturē viens no skarbākajiem žūrijas locekļiem ticis dēvēts deju pedagogs Vladimirs Ponomarjovs. Viņš publiski paudis savas pārdomas, viņaprāt, šīs sezonas žūrija dalībniekiem dziedot tikai slavas dziesmas. Marta Kalēja – Irbe gan noliedz, ka mēdzot pateikt arī skarbākus vārdus.

Lai gan fināls ir jau pēc nedēļas, dalībnieku starpā neesot konkurence. Visi kā viens atzīst, ka drīzāk atbalstot viens otru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pusfinālā ceturto vietu ieguva Elīna Bojarkina un Marts Puniņš, šova veidotāji sola, ka finālā pārsteigumu netrūkšot!

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm