"Nemaksā uzturlīdzekļus, neļāva tikties ar bērnu!" Deputātes Glorijas Grevcovas bērna tēvs atklāj detaļas

Raidījumā “Bez Tabu” vērsies Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas bērna tēvs, kurš norāda, ka ar sievieti savulaik iepazinies pieaugušajiem domātā interneta vietnē.

Vīrietis vairākkārt no Rīgas devies ciemos pie Glorijas, kā stāsta Edgars, tikušies gan viesnīcās, gan viesu namos. “Mēs abi bijām brīvi cilvēki, mums patika tikties,” atminas Edgars. Glorija 2014. gadā paziņojusi par grūtniecību, un vīrietis nolēmis viņai palīdzēt pārcelties uz galvaspilsētu, lai bērnu varētu audzināt kopā.  Pēc aptuveni pusotra gada kopdzīves sieviete pēkšņi esot ar dēlu pazudusi.

Edgars stāsta, ka vērsies tiesā un panācis prasīto – tiesības tikties ar dēlu nedēļas nogalēs. Kā norāda vīrietis, to īstenot neesot bijis nemaz tik vienkārši. Gloriju jau esot uzsākusi kopdzīvi ar citu vīrieti, kurš Edgaru fiziski iekaustījis un pat uzbrucis ar gāzes pistoli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aculiecinieku uzņemtajā video redzams, ka vīrietis, kas esot Glorijas vīrs, Edgara sejā no dažu metru attālumā raida vairākus ieroča šāvienus, pēc tam vīrietis Edgaru metas fiziski ietekmēt.

Par notikušajiem uzbrukumiem ierosināta krimināllieta, un tā nonākusi tiesā. Kā norāda Edgars, tagadējās deputātes vīrs pēkšņi sācis izvairīties no tiesas, tādēļ jau sesto gadu lietā nav pieņemts lēmums.

Kad kļuva skaidrs, ka Glorija kļuvusi par deputāti, viņa parakstījusi vienošanos par dēla nodošanu audzināšanai Edgaram. Vienošanās paredz arī uzturlīdzekļu maksāšanu.

Edgars
Glorijas Grevcovas bērna tēvs

Mums bija vienošanās, ka viņa maksā uzturlīdzekļus, bet viņa to nepilda. Kopš oktobra viņa vienu reizi bērnam kabatā bija ielikusi 140 eiro. Tas arī viss. Viņas vīrs izsludināts meklēšanā, taču esmu redzējis viņus abus kopā. Viņi kopā pat ir braukuši pakaļ bērnam. Kā tas var būt, ka cilvēks tiek meklēts, tiesvedība kavējas, bet viņš tepat vien ir?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Deputāte pārliecināta, ka pret viņu uzsākta nomelnošanas kampaņa, jo uzsākusi cīņu pret bāriņtiesu patvaļu. Grevcova apgalvo, ka laulība ar uzbrucēju izjukusi, tomēr joprojām juridiski skaitās precējušies. Uzvārdu nevēlas mainīt, jo tas kļuvis par “brendu”.

Glorija Grevcova
Saeimas deputāte

Kādi uzturlīdzekļi? Viņš man kaut ko oficiāli pierādījis? Viegli paņemt un apmelot deputātu. Jā, vienošanās ir, taču tur jau nav rakstīts, kā mēs to darām. Uzskatu, ka tas ir nekorekti. Mēs mutiski runājām, kas jānopērk, kas nepieciešams. Tāda dīvaina situācija, ka bērna tēvi nespēj savā starpā atrisināt situāciju. Savstarpējās attiecības vienmēr ir sarežģītas. No malas tās nav saprotamas.

Politikas vērotājs norāda, ka demokrātiskā iekārtā jebkuram iedzīvotājam ir iespēja kļūt par tautas priekšstāvi. Grevcova iepriekš jau vairākkārt izcēlusies un saņēmusi sabiedrības nosodījumu.

Filips Rajevskis
politisko procesu vērotājs

Laiku pa laikam politikā notiek bangošanās, tad ar šīm putām viens otrs kaut kur iekļūst, šajā gadījumā – parlamentā. Viņai ir daudz sekotāju “TikTok”, viņa patīk tiem cilvēkiem. Viņa nonākusi parlamentā, visticamāk, ka šī ir pirmā un pēdējā reize, kad viņa nonākusi parlamentā, taču demokrātijā mums ar to jāsadzīvo.

Rajevskis atgādina, ka, piemēram, savulaik Itālijas parlamentā tika ievēlēta pieaugušajiem domāto filmu aktrise.

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm