tv3.lv

Par godu Raimonda Paula jubilejai kanālā TV3 būs skatāma īpaša maestro dzimšanas dienas ballīte “onlainā”

2021. gada 13. janvārī 17:28

Par godu maestro Raimonda Paula jubilejai kanāls TV3 sagatavojis īpašu pārsteigumu – svētdien 20.00 vakarā būs skatāma īpaša jubilejas ballīte, kas pielāgojoties esošajiem apstākļiem, notiks attālināti. Tajā Raimonds Pauls satiksies ar sev tuviem un nozīmīgiem cilvēkiem. Protams, neizpaliks arī muzikāli priekšnesumi.

Ideja par pielāgošanos esošajai situācijai un maestro Raimonda Paula dzimšanas dienas svinēšanu drošā, taču attālinātā veidā, radusies TV3 ziņu moderatoram Arnim Krauzem. Viņš uzrunājis maestro, piedāvājot dzimšanas dienu nosvinēt attālinātā ballītē – Raimondam Paulam ideja patikusi.

Arnis Krauze
TV3 ziņu moderators

Es no sākuma domāju, vai viņš maz tas piekritīs, zinot, ka maestro vēl joprojām ir podziņu telefons, un viņš ar jaunajām tehnoloģijām ir uz jūs, bet es viņam piezvanīju un viņš teica – Arni, nav ko zaudēt! Jo dullāk, jo labāk!

Filmēšana notikusi Raimonda otrajās mājās – “Latvijas Radio” ēkā, kur viņš attālināti saticies ar sev tuviem cilvēkiem. Piemēram, Rēziju Kalniņu, Laimu Vaikuli, Allu Pugačovu, Jāni Peteru un citiem.

Laima Vaikule
estrādes dīva

Es esmu apbraukājusi visu pasauli un vienmēr, ja jādzied Raimonda Paula dziesma, tad viss ir kārtībā. Ja Raimonds kādam pieskaras, es vienmēr to saku – tas cilvēks paliek populārs! Viņam mainās dzīve. Vismaz man tā notika!

Attālinātā jubilejas svinēšana notikusi bez scenārija un iepriekš sagatavotiem pieturas punktiem, taču gala rezultāts sanācis īpaši labs – neizpaliks arī pārsteigumiem pilni momenti. Raimonda Paulas svinības tiešsaistē jau svētdien, 17. janvārī, pulksten astoņos vakarā kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm