Par savējiem līdz kaulam! Latvijas izlases kandidāts Liepājā rāda hokeju uz lielā ekrāna

Rīga šobrīd ir hokeja galvaspilsēta, un hokeja pavasaris rīb un dārd uz pilnu klapi. Arī Latvijas izlasei priekšā vairākas atbildīgas spēles. “Bez Tabu” filmēšanas komanda, atrodoties Liepājā, lūkoja noskaidrot, vai hokeja svētki valda arī vēju pilsētā.

Nav noslēpums, ka arī Liepājā ir spēcīgas šā sporta veida tradīcijas, taču lielā ledus halle apmeklētājiem ir slēgta. Kā atklāj tur sastaptie strādnieki, sezona beigusies un rit gatavošanās darbi nākamajai sezonai.

Tikmēr pilsētas centrā uzrunātie iedzīvotāji lauza galvu, vai Liepājā ir kāda publiska vieta, kur var sapulcēties hokeja fani, lai skatītos valstsvienības spēles uz lielā ekrāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot talkā sociālās tīklošanas vietnes, “Bez Tabu” uziet vienu no šādiem pasākumu punktiem, turklāt aicinājumu uz kopīgu hokeja vērošanu izvietojis Latvijas izlases kandidātiem pašreiz notiekošajam pasaules čempionātam.

Aiz okeāna studējošais un aizsardzības pozīcijā spēlējošais Ralfs Sebastjans Bergmanis šogad debitēja Latvijas pieaugušo vīriešu izlasē pārbaudes turnīrā Polijā. Līdz tam valstsvienības kreklā lērums sviedru liets arī jauniešu un junioru grupās. Un liepājnieks paliek uzticīgs hokejam par visiem 100% un pieliek roku, lai būtu kopā ar savējiem citādākā veidā, rīkojot spēļu skatīšanos uz lielā ekrāna. Turklāt vieta nebūt nav izvēlēta nejauši – ģimenei piederošā viesnīcā.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm