Pasaulslavenais Madars Apse atklāj, kā viņa ikdienu ietekmē sponsoru līgumi

Savu rītu pasaulslavenais ventspilnieks un titula Eiropas labākais skeitbordists ieguvējs Madars Apse parasti iesāk bez modinātāja, lai viņu nekas neiztraucētu. Bet izņēmuma gadījumos viņam ir speciāls modinātājpulkstenis. Izņēmums ir šis rīts, kad pie Madara ciemojas Bez Tabu: Dzīves smalkumi.

2016. gada 11. jūnijā 9:10

Madaram ik rītu svarīgākais ir pagatavot auzu pārslu putriņu un apēst vienu kivi. Tikpat svarīgi ir dienu ieskāt uz pareizās nots, tādēļ tiek izvēlēta pareizā mūzika jeb, kā viņš saka, “dienas plate”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ikdienā Madars cenšas pieslēgties saviem, kā pats smej, biroja darbiem, kas ir e-pastu lasīšana un savu sociālo tīklu uzturēšana. Katru dienu kopš sezonas atklāšanas Madars dodas uz jūru. “Tas ir veselīgi visām manām sasistajām kājām,” viņš akcentē. Daži jogas vingrojumi, un Madars ir gatavs peldei. Neatņemama sastāvdaļa Madara ikdienā ir treniņš. Viņš skeitparku apmeklē katru dienu vai reizi divās dienās.

Madara lielākais elks ir Tonijs Hauks. “Tas ir iemesls, kāpēc vispār sāku skeitot ar skrituļdēli. Pirms es skeitoju, spēlēju Playstation,” stāsta Madars, kurš ar skeitbordu nodarbojas jau 15 gadus.

Madaram arī ārpus darba ir savi hobiji. Viņš spēlē ģitāru un dzied grupā, ko izveidojis kopā ar saviem draugiem. Nosaukums grupai vēl tikai top, bez mēģinājumi aktīvi notiek visu laiku.

Kā paiet Madara Apses ikdiena, vairāk skaties video!

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm