“Pastāv, kas mainās!” Ar lielām iecerēm un jaunumiem izziņo "Zelta Mikrofona” ceremoniju

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

0 Komentāru
“Pastāv, kas mainās!” Ar lielām iecerēm un jaunumiem izziņo
FOTO:

Latvijas mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons’23” ceremonija notiks 2023. gada 18. februārī Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā, pirmo reizi ar skatītājiem.

“Zelta mikrofons” producente Elita Mīlgrāve akcentēja, ka ceremonija ir svētki mūziķiem un producentiem. Pēc divu gadu pārbaudījumiem izdzīvošanas režīmā “Zelta Mikrofona’23” ceremonija dodas uz plašākām telpām un rīko vērienīgu koncertu Ķīpsalas Starptautiskajā  izstāžu centrā 2023. gada 18. februārī. Turklāt, sperot soli uz priekšu, aicinām mūzikas mīļotājus būt daļai no ceremonijas. No piektdienas, 7. oktobra, pulksten 9.00 vietnē, ekase.lv uz ceremoniju būs pieejamas ieejas biļetes.

“Zelta mikrofona” lielākais jaunums – kategorijas uzvarētāji saņems gan zelta mikrofona statuju, gan digitālo – NFT dizaina “Zelta Mikrofonu”, ko izstrādās mākslinieks KIWIE.

KIWIE
mākslinieks

Pirmo reizi Eiropā, ja ne visā pasaulē, uzvarētājiem kopā ar “Zelta Mikrofona” statuju mēs līdzi dosim arī digitālu kontraktu jeb NFT, kas apliecinās konkrētā balvas uzvarētāja īpašumtiesības uz mikrofonu. Katras nominācijas NFT izskatīsies nedaudz citādāk, balstoties uz specifiskās nominācijas stila īpatnībām.

“Zelta Mikrofona’23” ceremonija tiks ieturēta pasaules šāda līmeņa šovu standartā, un, izmantojot Ķīpsalas starptautiskā izstāžu centra dotās iespējas, skatītājiem būs iespēja vērot dinamisku un krāšņu ceremoniju, sola rīkotāji.

Ilze Jansone
līdzproducente

“Zelta Mikrofons” ir nozares līderu pasākums – noteikti vēlamies, lai tas atspoguļojas arī TV tiešraidē gan radoši, gan tehniskajā realizācijā. Pirmo reizi tās ilgajā pastāvēšanas vēsturē ceremonija notiks kopā ar skatītājiem, kuru klātbūtne radīs vēl vairāk pozitīvu emociju nominantiem un balvu saņēmējiem. Jau esam sākuši darbu pie skatuves un pasākuma dizaina. Jau novembrī plānojam darbu pie priekšnesumiem un klātienes pārsteigumiem skatītājiem. Ceremonija būs neaizmirstama pieredze gan nominatiem, gan apmeklētājiem.

Mūziķi un producenti ierakstus izvērtēšanai kādai no “Zelta Mikrofona” kategorijām var iesniegt termiņā no 1. oktobra līdz 1. decembrim. Lai izvairītos no ierakstu iesniegšanas vilcināšanas, iesniegumiem laikposmā no 20.11. līdz 1.12. tiek piemērota iesniegšanas maksa. Plašāka informācija un iesniegšanas anketa atrodama mājaslapā www.zeltamikrofons.lv.  Žūrijas sastāvs tiks izziņots novembrī. Preses konferencē mūziķis Ozols ieteica žūrijas sastāvam pieaicināt arī konkrētā žanra pārstāvjus, kas noteiktajā gadā nav izdevuši ierakstus.

0 Komentāru