Pazemojums lielveikalā! Nopērkot apavus, pircēja kļūst par zagli, apmeklējot citus veikalus!

Iepērcies veikalā un pēc tam izjūti pazemojumu un nepatīkamu attieksmi no apsargu puses. Tā gadījies raidījuma Bez Tabu kāda stāsta varonei, kura vēlējusies tik vien, kā meitu iepriecināt ar jauniem zābakiem!

2017. gada 25. februārī 10:32

Inga vēlējusies meitai iegādāties jaunus ziemas zābakus, tādēļ visa ģimene brīvdienās devās uz lielveikalu “Spice”, lai atrastu sev sirdij kāroto!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlējušies jau pamazām doties prom no veikala, bet tomēr izlēmuši, ka jāapskatās kaut kas jauns vēl kādā citā veikalā, taču, par nelaimi, jau ieejot tajā, sākuši pīkstēt iepirkuma maisiņi!

Inga

Inga

Zagle pret pašas gribu

Apmeklējot veikalus, katrā veikalā pīkst, un tad jau tev ir sajūta, ka esi zaglis!

Veikalā ģimene pavadījusi diezgan ilgu laiku – bija jāuzraksta paskaidrojums, kāpēc tiek atdoti tikko iegādāti zābaki, kā arī jāsagaida veikala vadītāja, lai viņa apstiprinātu darījumu un sievietei tiktu atdota iztērētā nauda!

Sazinoties ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvi, viņa norāda, ka nav šāda likuma, kas aizsargātu pircēju par morālo kaitējumu, ejot kādā no tirdzniecības centriem un “pīkstot”! Vienīgais, ko patērētājs var darīt – vērsties atpakaļ veikalā, kurā prece iegādāta, lai pārdevēji šo magnētu noņem!

Raidījums “Bez Tabu” dodas uz “Spici”, konkrētāk apavu veikalu “Danija”! Interesants tur esot fakts, ka veikalā nav drošības vārtu, kas jau liecina par to, ka šeit precēm noteikti pīkstuļus nepiestiprina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bez Tabu jau vienreiz sazinājās ar veikala “Danija” vadītāju. Viņa no komentāriem kameras priekšā atteicās. Tādēļ tiek zvanīts vēlreiz, lai kaut kādā veidā šo mistiku atrisinātu!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm