Pēc ilgāka pārtraukuma TV3 gatavojas Jaungada šovam; iedziedāta tituldziesma

2022. gada 28. novembrī 23:03

Ovācijas autobusā, un neaizmirstamais brauciens pretī 2023.gadam var sākties. Kamēr vadības grožus savās rokās tver mūziķis un TV3 šova “Mini pa trim” vadītājs Intars Busulis, pasažieri jeb TV3 ētera personības laiku lieki netērē, jo pirmais lielais pieturas punkts – ierakstu studija kopdziesmas iedziedāšanai.

Gadumijas sagaidīšanai izvēlēta leģendārās grupas “Līvi” dziesma “Eglīte”. Tieši piedziedājuma iedziedāšanā arī vienojās TV3 neoficiālais koris. Neiztika ar bez nopietnākiem vokālistiem, kam uzticētas jau solo partijas.

Un tas viss ne bez iemesla. Ne tikai ētera personības, bet arī seriālu aktieri un populāri pašmāju mūziķi aicina uz TV3 Jaungada šovu Jelgavā ar nosaukumu “Nākamā pietura – 2023”. Autobusa šofera un vakara vadītāja lomā – Intars Busulis.

Dziesmas video dienasgaismu ieraudzīs 5.decembrī. Savukārt TV3 šovs “Nākamā pietura – 2023” notiks 28.decembrī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Žurnālists
Medijos pavadīti vairāk nekā 14 gadi. Uzskata, ka katrs stāsts un problēma ir iespēja sabiedrībai atgādināt par dažādām dzīves situācijām, kas var skart jebkuru no mums. Strādājot, rod iespēju ne tikai risināt problēmas, bet arī pamācīt citus labākai ikdienai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm