Piedaloties tautā iemīļotajiem mūziķiem, top “Zelta mikrofons” kopdziesma

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

0 Komentāru
Piedaloties tautā iemīļotajiem mūziķiem, top “Zelta mikrofons” kopdziesma

Tikai retais, iespējams, būs atpazinis, ka katru gadu mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” ceremonija sākas ar Raimonda Paula dziesmas “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu” melodiju. Piedaloties tautā iemīļotajiem mūziķiem, par godu šīs vasaras svētku koncertam, top kopdziesma!

Gada balvas producente Elita Mīlgrāve atklāj, ka katru gadu “Zelta mikrofons” ceremonija sākas ar džinglu, kur ir ieslēpta Raimonda Paula dziesmas “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu” piedziedājums. Pēdējo reizi šī dziesma ir ieskaņota pirms vairāk nekā 20 gadiem, tādēļ jubilejas svinības esot bijis īstais iemesls to izcelt no putekļiem.

Pēdējo divu gadu laikā ceremonija noritēja šaurā lokā, piedaloties tikai nominētajiem mūziķiem. 25 gadu jubilejas svinības izpalika, tādēļ 26. jūlijā, Dzintaru koncertzālē Jūrmalā būs krāšņa atkalredzēšanās.

Koncertā uzstāsies mākslinieki, kas visu šo gadu laikā ir saņēmuši visvairāk “Zelta mikrofons” apbalvojumus. Intars Busulis balvas gan neskaita, viņam svarīgākais ir klausītāju atbalsts.

Arī grupas “Triānas parks” soliste Agnese Rakovska ar nepacietību gaida koncertu, lai atkal sanāktu kopā ar kolēģiem, šoreiz gan bez konkurences! Viņasprāt, “Zelta mikrofons” ir gada iespaidīgākais pasākums, jo ir iespējams ne tikai izvērtēt paveikto, bet arī jestri pavadīt laiku ar mūzikas jomas pārstāvjiem aizskatuvē.

Pārsteigumu svētku vakarā netrūks, turklāt vadītāju lomu uzņemsies visi, kuriem iepriekš bijis tas gods vadīt ceremoniju.

0 Komentāru