tv3.lv

Pierobežas iedzīvotāji smej par nopludināto Valsts policijas pamācību cīņā ar imigrantiem

Plašu sabiedrības rezonansi izpelnījies sociālajos tīklos nopludinātais video materiāls, kurā redzams, kā rīkoties pierobežas iedzīvotājiem, ieraugot imigrantus.

2019. gada 4. aprīlī 19:31

Raidījums “Bez Tabu” viesojas pierobežas pilsētā Kārsavā, kura atrodas vien 15 km attālumā no Krievijas robežas. Tās puses iedzīvotāji video rullīti uztver ar humoru, tomēr atzīst, ka pilsētā ir bijušas situācijas, kad nācies saskarties ar imigrantiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Juris
Kārsavas iedzīvotājs

Salnavas pagastā bija aizturēti imigranti vienā “sādžā”. Iedzīvotāji paziņoja robežsargiem un viņiem izmaksāja, laikam, 200 eiro kompensāciju.

Video materiāls tapis projekta ietvaros, kuru īsteno Valsts policija, sadarbojoties ar Kārsavas un Krāslavas pašvaldībām, robežsardzi. Projekta mērķis esot apkarot imigrāciju, novērst noziegumus un veicināt pārrobežu sadarbību. Projektā paredzēta video rullīšu izveide – kopā plānots īstenot 20 materiālus. Nopludinātā reklāma esot viena no daļām, taču tā neesot gatavā versija. Tā neesot saskaņota un apstiprināta, tāpēc video materiālam nevajadzēja nonākt sabiedrības redzeslokā.

Renāte Fila-Roķe
Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšniece

Sociālajos tīklos nokļuvusi darba versija. Situāciju esam pārrunājuši ar projekta vadītājiem un iesaistītajām personām, ar kuriem noslēgti līgumi. Jebkurā gadījumā tas, kas šobrīd ir parādījies, nekādā gadījumā nav publiski apspriežams un vērtējams.

Pēc Lieldienām tikšot rīkota preses konference, kurā piedalīsies sadarbības partneri un tiks parādīta gala versija video materiāliem.

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm