tv3.lv

“Pirmajā skūpstā” meitene kā no žurnāla vāka! Vīrieši – kā tas var būt, ka šī skaistule ir brīva?

Meitene kā no žurnāla vāka – tā par Alisi izsakās visi, kas viņu satiek! Meitene, kura strādā divos darbos un atrod laiku arī sportam, precīzāk, skriešanai. Alisei ļoti patīk gatavot ēst un lasīt grāmatas! Liekas, kur vēl ideālāku meiteni varētu vēlēties!

2017. gada 25. janvārī 17:27

Taču, kā pati smej, meitene ir diezgan izvēlīga un kuru katru nemaz nevēlas. Pašai nesen beidzās vairāku gadu attiecības, tāpēc atrast otro pusīti neesot steidzami!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovam pieteikusies, jo vēlas dzīvē izmēģināt ko jaunu, gūt jaunas emocijas un varbūt tieši tur viņa satiks puisi, kurš liks viņas elpai aizrauties!

Alise uzskata, ka latviešu meitenēm vajadzētu pārtraukt uz ārzemniekiem skatīties ar aizdomu pilnām acīm, bet, ja kāds pievērš uzmanību, tad ļauties tam. Pati ne reizi nav tikusies ar kādu no citzemju vīriešiem, bet, ja tomēr kāds kavalieris uzrastos, tad noteikti apdomātu par randiņu!

No Latvijas brīvajiem vīriešiem Alise nešaubīgi saka, ka izvēles nav daudz. Parasti meitene cenšas internetā ne ar vienu neiepazīties, bet realitātē viņai raksta daudzi, un šad tad sarakstes ar puisi sanākot pat diezgan garas!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latviešu vīrieši ir neizlēmīgi. Kamēr ar viņiem tikai sarakstās, viss ir baigi forši, bet līdz ko jāsāk kaut kas darīt, tad nekā!

Alises kvēlākais sapnis ir pa īstam iemīlēties, taču šim cilvēkam ir jāatbilst viņas noteiktajām prasībām, kuras, pēc meitenes domām, nav tik daudz! Piemēram, viņas puisim būtu jāpiemīt labai humora izjūtai un pozitīvam skatam uz dzīvi – vai tas ir par daudz prasīts?

Foto

Bez Tabu romantiskāko eksperimentu “Pirmais skūpsts” skaties jau 14. februārī kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm