tv3.lv

Rekordliels apbalvošanas ceremonijas “Latvijas Lepnums” pieteikumu skaits! Žūrija bez emocijām neiztiek

Latvijas Nacionālās bibliotēkas jumta korē pulcējās apbalvošanas ceremonijas “Latvijas Lepnums” žūrija, lai vairāku stundu garumā lemtu šā gada “Zelta ābeles” balvas desmit nominantus. Šogad esot rekordliels pieteikumu skaits!

“TV3 Group Latvija” programmu direktore Elīna Jēkabsone atzīst, ka šogad bijis rekordliels pieteikumu skaits – 330!

Žūrijas pārstāvji atzīst, ka, mājās lasot stāstus, emocijas netrūkušas, esot bijis neticami grūti  izvēlēties nominantus.

Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa jau vairākus gadus ir žūrijā, viņai ir izveidota sava tehnika, kā veikt izvēli. Liene dalībniekus atlasa, kā pati saka, veco laiku stilā, izveidojot konspektu un atzīmējot būtiskākās detaļas.

Savukārt bijušais armijas virskapelāns Elmārs Pļaviņš, kurš žūrijā ir pirmo reizi, gan emocijas tur pie sevis un ar nopietnu aci veica izvēli.

Lai gan katram mājās bijis grūti atlasīt savus favorītus, satiekot pārējos žūrijas dalībniekus, lielākoties visi bijuši vienisprātis.

Kuri būs šā gada nominanti pagaidām ir noslēpums, kļūs zināms apbalvošanas ceremonijā 18. novembrī!

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm