Rīdziniece Dace Ziediņa aicina savā sapņu dārzā

Rīdziniece Dace Ziediņa savu pagalmu ir pārvērtusi par gaumīgu skujkoku un rožu laukumu. Rozes gan vēl nezied, bet skujkokus Dace labprāt izrāda “Bez Tabu” komandai. Par katru ir savs stāsts. “Mans sapņu dārzs vēl nav gatavs, tas joprojām top,” Dace Ziediņa pieticīgi piebilst.

2021. gada 21. maijā 19:30

Rīdziniecei Dacei Ziediņai jau vairākus gadus dārza ierīkošana ir kļuvusi par sirdslietu, īpašu mīlestību izjūt pret skujkokiem, tiem piešķirot visdažādākās formas.  Sajūsminās par skujkoku nokrāsām, kas ir gan zaļi, gan zilgani, gan dzelteni. Otra Daces kaislība ir rozes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dace ir četru bērnu mamma. Ģimenes vaļasprieks ir ceļošana. Esot ārzemēs, priecājas par turienes dārziem un arī smeļas idejas savējam. Gribētu, lai arī pie mums ir tikpat skaisti dārzi kā Eiropas valstīs, kur dzīvojusi.

Dace daudzus gadus darbojusies nekustamo īpašumu jomā, līdz pirms dažiem gadiem sapratusi, ka pietiek! Nolēmusi mainīt dzīvi ,un viņas vaļasprieks dārzu ierīkošana un apzaļumošana kļuvis arī par viņas darbu. Ir ne tikai dārza dizaina meistare, dārzkope, bet arī aktīva instagrama bloga “Mans sapņu dārzs” autore, kurai ir vairāki tūkstoši sekotāju.

“Bez Tabu” aicina visus, kuriem ir iekopts dārziņš piemājas pagalmā, uz balkona vai ir liela plantācija ar konkrētu dārzeņu, puķu, ogu vai augļu ražām, palepoties ar savu dārzu visai Latvijai, turklāt būs iespēja laimēt noderīgas balvas.

Ja esi kaislīgs rožu mīlētājs vai varbūt tev ir lieli zemeņu lauki, vai brīnišķīgi augļu koki, jebkas, kas nāk no tava dārza, ir tevis izlolots lepnums. Un mēs šo ražu vēlamies redzēt un parādīt arī citiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iesūti foto, pievieno aprakstu un atstāj savu kontaktinformāciju – tieši tik vienkārši ir piedalīties šajā konkursā un, iespējams, laimēt noderīgas balvas!

Balvas: “Vito” augu barība no “Spodrības”, produkcija 80 EUR vērtībā, viegls, ērts un akumulatora trimmeris “Husqvarna” no Lande.lv. Izklausās vilinoši, vai ne? To, kurš tad beigās tiks pie balvas, izlems “Bez Tabu” žūrija. Palepojies un laimē!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm