tv3.lv

Rotu darinātājas Jekaterinas Korolas meita uz skolu ģērbsies ērti un ar stilu

2021. gada 30. augustā 19:00

Jekaterina ir rotu veikala “Korola” saimniece jau vairākus gadus, šogad vecākā meita Estere uzsāks mācības trešajā klasē. Otro klasi meita apguva, mācoties mājās attālināti, tāpēc ar nepacietību gaida, kad atkal varēs atgriezties skolā.

Jekaterina atzīstas, ka emocionāli skolai ar meitu ir gatavas, taču vēl pāris apģērbu pietrūkstot. Nepieciešams sagādāt ērtas drēbes ikdienas gaitām, kuras paredzēts papildināt ar skaistiem aksesuāriem no pašas veikala.

Esterei vairāk pie sirds iet brīvā stila apģērbs, nevis kleitas un bantes. Viņa dod priekšroku platiem krekliem, auduma biksēm, sportiska stila jakām un džemperiem.

Jekaterina Korola
Dzīvesstila rotu zīmola “Korola” vadītāja

Es teiktu, ka ar iepirkšanos mums veicas grūti. Esterei nav standarta figūras, tāpēc ir jāpiemeklē drēbes, kas patiešām ir ērtas. Nav tā, ka visu, ko mēs ieraugām un uzmērām, der. Man patīk apģērbu bērniem sakomplektēt tā, lai jau ir gatavi komplekti. Protams, bērni jau arī piedalās apģērbu izvēlē.

Starp citu, Esteres gaume ne vienmēr sakrīt ar mammas, brīžiem nākas doties atpakaļ uz veikalu, lai atdotu preces.

Pirms dodamies tālāk meklēt apavus, ieskrienam veikalā pēc pāris našķiem enerģijai. Estere atzīstas, ka skolas ēdiens varētu būt daudzveidīgāks. Arī uztura speciāliste Lizete Puga iesaka vecākiem pievērst uzmanību bērna ēdienkartei, lai būtu nodrošinātas visas ēdienreizes.

Lizete Puga
uztura speciāliste

Ja mēs skolēnam dodam līdzi pusdienu kārbiņu, ir jāsaprot, vai tā aizvietos pusdienas vai vienkārši ir paredzēta, lai bērns našķotos. Ir jāpiedomā, lai iekļautu trīs produktu grupas – jābūt kaut kam no graudaugiem, tā var būt maizīte vai lavašs. Otrā grupa ir olbaltumvielas, proti, siers, ola, gaļa, savukārt trešā grupā ir jāiekļauj krāsas, piemēram, dārzeņus. Ja kādu no ēdienreizēm izlaiž, tad, protams, tas rezultējas, ka bērns meklē našķus.

Arī apavus Estere izvēlas ērtus, lai var skriet un braukt ar riteni. Jekaterina vērtē, ka parasti atrast īstās kurpes prasa vairākas stundas, taču šoreiz visai ātri izdodas atrast botes, kuras patīk gan Esterei, gan mammai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm