Seksīgais ostas puisis Intars šovā “Pirmais skūpsts” meklē gudru meiteni!

Līdz Valentīna dienai atlikušas vien 12 dienas, kas nozīmē, ka arī līdz šovam “Pirmais skūpsts” atlicis pavisam nedaudz. Šis šovs jau trešo sezonu ir nodēvēts par gada romantiskāko eksperimentu Latvijā, un šogad tajā piedalās arī seksīgais Intars no Rīgas!

2017. gada 2. februārī 14:57

Intars sevi dēvē par vienkāršu puisi! Viņa mīļākais ēdiens ir gulašs, un puisis ļoti vēlas atrast sev meiteni, kura prastu to pagatavot. Kaut gan uzskata, ka neviena cita gatavotais gulašs nestāv klāt viņa omes oriģinālreceptei!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Puisis vēlas atrast meiteni, kurai nav “vējš galvā”. Tādu, kurai ir savs viedoklis un dzīves skatījums. Tādu, kurai ir mērķi un vēlme tos īstenot. Tādu, kura sevi kopj un mīl. Ja tos tā varētu dēvēt, tad galvenie kritēriji viņa perfektajai dāmai – simpātiska, kopta, gudra un mērķtiecīga!

FOTO: Foto: personīgā arhīva foto

Intara dzīves moto: vēsu prātu! Tas arī ir iemesls, kādēļ puisis nolēmis piedalīties gada romantiskākajā eksperimentā. Dzīvē ir jāizmēģina visas iespējas, un, ja nu tieši šis šovs būs tā vieta, kur Intaram izdosies satikt savu īsto un vienīgo? Jautājums ir mēģinājuma vērts!

Dullākais, ko puisis dzīvē darījis, ir paņēmis rokā zirnekli! Intars pats sevi raksturo kā skaļu, ātru un nemierīgu cilvēku. Patīk trakas idejas – visu darīt tā, lai dzīve interesantāka un košāka!

Puisim neaizmirstamākais piedzīvojums dzīvē ir bijis brauciens uz Kipru! Labprāt kopā ar meiteni dotos ceļojumos un parādītu viņai pasauli! Intaram ļoti patīk atklāti cilvēki. Meliem attiecībās vieta nav paredzēta, un ja pieķers savu meiteni melojam, vai mānāmies, noteikti nevēlēsies ar viņu vairs ko turpināt! Puisim kaitina arī, ja cilvēks ir vājš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiecies ar Intaru un citiem dalībniekiem TV3 kanālā jau 14. februāri Bez Tabu romantiskākajā eksperimentā – “Pirmais skūpsts!”

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm