Seksīgi vai vulgāri? “Pirmajā skūpstā” sevi skaļi pieteikusi padsmitgadniece Aija

2017. gada 1. februārī 18:01

Šova Bez Tabu "Pirmais skūpsts" veidotāji iepazīstina nu jau ar astoto dalībnieci, šarmanto Aiju! Deviņpadsmit gadus vecā meitene no Rīgas ir gatava ar skūpstu iekarot kāda puiša sirdi!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aijas dzīves moto: "Katru dienu dzīvot kā pēdējo!" Meitene ir apņēmības pilna, lai šo gadu pavadītu kāda fantastiska puiša apskāvienos. Sevi raksturo kā jauku, aktīvu un atvērtu trakām idejām!

Savā dzīves laikā piedzīvojusi divas nopietnas attiecības! Pirmās izjuka nesaderības dēļ, bet otrās, jo tika krāpta! Nevēlas sastapt neuzticīgu puisi un piedzīvot visus izdzīvotos pārdzīvojumus no jauna, tādēļ, viņasprāt, puisim jābūt saprotošam un iejūtīgam!

Meitenes kvēlākais sapnis ir labs darbs un, protams, nākotnē cer izveidot arī mīlošu un jauku ģimenes dzīvi. Šovā cer atrast puisi, kurš ir atklāts, atraktīvs, lai kopā varētu piedzīvot ekstrēmus un jautrus brīžu, jo Aijai nepatīk sēdēt mājās. Viņa labprāt, līdz ko ir iespēja, dodas atpūsties ārpus mājas!

Aijai ļoti patīk ceļot, apskatīt ko jaunu. Dullākais, uz ko meitene gatava parakstīties, ir vienalga kāda avantūra, kurā viņu vestu viņas mīļotais cilvēks!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meitene nesmēķē, tādēļ nevēlētos, lai arī viņas puisi smēķē! Pret tetovējumiem gan Aijai nav iebildumi, jo pašai ir daži daiļdarbi uz ķermeņa.

Ar Aiju iepazīties un just līdzi būs iespēja jau 14. februārī šovā "Pirmais skūpsts" plkst. 19.35 kanālā TV3!

Foto


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm