tv3.lv

Seriāla “Viss pa jaunam!” aktieri kopā arī jaunajā latviešu filmā “Blakus”

Aktierus Antu Aizupi un Āri Matesoviču skatītāji nu jau pieraduši redzēt darbadienu vakaros TV3 seriālā “Viss pa jaunam!”, tagad abu saspēli var vērot arī uz lielajiem ekrāniem. Bez Tabu apmeklēja jaunās latviešu filmas “Blakus” pirmizrādes pasākumu, lai noskaidrotu atšķirību starp darbu filmā un seriālos.

2019. gada 8. martā 19:55

Anta Aizupe uzskata, ka filmā tiek pievērsta lielāka uzmanība detaļām, un norāda, ka daudz ilgāk un rūpīgāk tiek strādāts pie aktieru dialogiem. Āris Matesovičs piebilst, ka seriāls esot “raitāks un pa vidu dienas gaitām”, bet filma prasa daudz rūpīgāku iedziļināšanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktieri uzteic filmas “Blakus” radošo komandu, un par lielāko izaicinājumu atzīst filmēšanos laikā, kad vēl nebija noslēgusies teātra sezona. “Tie visi ir mani cilvēki, un man ir milzīgs prieks, ka viņi mani izvēlējās, un droši vien arī sajuta, ka visi esam uz viena viļņa,” tā Anta Aizupe.

Filmas “Blakus” režisore Alise Zariņa atklāj, ka pati filmēšana notikusi divu līdz trīs nedēļu garumā, taču viss gatavošanās process prasījis apmēram gadu. Abi filmas galvenie varoņi satiekas pa ceļam uz Jāņiem, taču brauciens pārtop neparedzamā trīs gadus ilgā ceļojumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm