tv3.lv

“Šis pasākums man ir kā dopings”; ielūkojies modes nedēļas atklāšanas pasākumā!

Dziedātāja Liene Greifāne no Maskavas uz Latviju atlidojusi, lai apmeklētu “Rīga Fashion Week”. Viņa labprāt smelsies iedvesmu jaunām modes tendencēm savā garderobē. Pasākumu dziedātāja apmeklēja kopā ar savu jauno stila konsultantu Gabrielu Dāvidu.

2017. gada 25. oktobrī 20:29

Dziedātāja Liene Greifāne divus gadus virtuāli sekojusi stilista Gabriela Dāvida attīstībai, līdz izteikusi piedāvājumu būt par viņas stila konsultantu. Rīga Fashion Week atklāšanas pasākumam izvēlēts sarkans tonis, jo šobrīd esot īpaši aktuāls. Liene tikusi arī pie jaunas matu krāsas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liene Greifāne saņēmusi ielūgumu arī uz paralēli notiekošo Maskavas modes nedēļu, taču latviešu dizaineru veikums esot gaumei un sirdij tuvāks. Maskavā aktuālas esot lielas, kuplas kleitas, bet Lienes tēlam labāk atbilst “ielu stils”.

Pasākuma apmeklētāji neslēpa, ka jūtas kā svētkos. Žurnāliste Ieva Adamss modes nedēļu uzskata par labu alternatīvu jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Viņa uzskata, ka jaunais gads sagādā pārāk daudz stresa, iepirkuma drudzi un par maz kreativitātes.

Jaunais gads saistoties ar kaut ko jaunu, dvēselisku pacēlumu, kuru var izjust Rīga Fashion Week laikā. Nevis skriet iepirkties, bet radoši izvērtēt savu garderobi un tās atbilstību modei. Ieva Adamss uzskata, ka akla skriešana pakaļ modei neesot stilīga cilvēka pašmērķis.

Modes žurnāliste Maija Silova uzteic retro stilu kā vienu no šī gada spilgtākajām modes tendencēm. Ieteicams pievienot modernus akcentus, lai retro nepārvērstos par pelēcīgu un skumīgu “vintage”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Baltās krāsas integrācija esot vieglākais veids kā panākt retro noskaņu koptēlā, šajā sezonā ļoti aktuāli balti aksesuāri –  kurpes, somas. Savukārt ādas izstrādājumu lielākais konkurents esot vinils.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm