tv3.lv

Skatītāji neizpratnē: kur pazuduši roltoni?

17. jūnijā 13:42

Raidījuma skatītāja ziņo, ka no veikalu plauktiem izzudušas klasiskās ātri vārāmās zupiņas jeb tautā sauktie roltoni. Arī “Bez Tabu” komanda devās uz vairākiem veikaliem, lai to pārbaudītu.

“Bez Tabu” komanda dodas uz četriem veikaliem, lai par roltonu neesamību pārliecinātos. Plaukti patiesi ir tukši – standarta, klasiskās zupiņas pakās redzamas maz, un pieejami tikai pāris veidi. SIA “Rimi” pārstāvis atklāj, ka roltoni patiesi no plauktiem izzuduši, jo tie ražoti Krievijā un Ukrainā. Un no Krievijas veikals produktus vairs neiepērk, kā arī no Ukrainas piegādes ir apgrūtinātas.

Henriks Danusēvičs
Latvijas Tirgotāju asociācijas priekšsēdētājs

“Jau šobrīd, piemēram, vairumtirdzniecības uzņēmumā “Cash and Curry” jau ir viena pozīcija un tuvāko dienu laikā tas sortiments palielināsies. Tā kā ir jāpagaida, kamēr no šī te, no Promo, viņš aizies pa veikaliem un kad lielie tīkli iepirks šo te produktu.”

SIA “Rimi” pārstāvis Juris Sleiers uzsver, ka izpirktajām zupiņām ir daudz un dažādu alternatīvu – gan pašos roltonu plauktos, gan arī brokastu plauktā. Ar katru gadu plauktos parādās arvien vairāk dažādu garšu un veidu ātri pagatavojamās produkcijas.

Sertificētā uztura un fitnesa trenere Madara Meiere roltonu, protams, neuzskata par labāko variantu maltītei. Taču uzsver, ka tā pagatavošana un arī neveselīguma koeficients ir katra paša rokās – garšvielu vietā viņa iesaka izmantot dabīgus, mums visiem pazīstamus zaļumus.

Labā ziņa – roltoni būs! Sliktā – nav zināms, kad! Bet, tā kā līdzīgu alternatīvu ir krietni daudz, uztraukumam nav pamata.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm