tv3.lv

Skatītāju iecienītā seriāla “Nemīlētie” otrā sezona ir klāt!

Ir klāt skatītāju iemīļotās dzīves drāmas ”Nemīlētie” turpinājums jaunajā sezonā ”Svešie”. “Bez Tabu” ielūkojas jaunāko sēriju tapšanas aizkulisēs un uzzina jaunumus.

2021. gada 22. februārī 19:10

Seriāls “Nemīlētie” veidots, pamatojoties uz lietuviešu autora E. Kaledas triloģijas ”Nemīlētie”, ”Svešinieki”, ”Nolādētie” grāmatu notikumiem. TV3  piedāvā seriāla  turpinājumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunajā sezonā galvenās lomas atveidos skatītāju jau iepazītie un iemīlētie varoņi – Artūrs Dīcis, Edijs Zalaks, Elīna Bojarkina, Zane Daudziņa, Ģirts Rāviņš, Ģirts Ķesteris, Egons Dombrovskis, Rēzija Kalniņa un citi. Seriālam pievienojas arī jauni tēli.

Iepazīsties ar jaunajiem seriāla ”Nemīlētie” varoņiem:

Armands Lūgers (Kaspars Kārkliņš)

Draugi Armandu reizēm sauc par Armani, ir saites ar Lietuvu – viņa tēvs ir lietuvietis, mamma latviete, tāpēc Lūgers dzīvo te Viļņā, te Rīgā. Armands ir algots slepkava, kuru nolīdzis Mārtiņš, lai atbrīvotos no Makara. Šajos apstākļos Armands un Zīle kļūst par īstiem cīņubiedriem. Ar to neapmierināts ir Zīles līdzgaitnieks Lorenss, viņam Armani nepatīk, un viņš ir pārliecināts, ka Armands spēlē dubultu spēli. Un tikai Normunda sieva Inga mēģina dziļāk izprast Armanda nākotnes mērķus. Šis vērīgums viņu ar Armandu satuvina. Viņš iedegas kaislē pret Ingu, kura mēģina Lūgeram uzspiest savu viedokli un veidus, kā rīkoties. Nevienam nav skaidrs, ar ko šī divkauja beigsies…

Lelde (Madara Melne-Tomsone)

Bērnu teātra režisore, pie kuras nāk mācīties arī Ievas meita Milda. Par tādām sievietēm kā Lelde mēdz teikt – viņai pa visām porām spraucas laukā ideālisms! Romantiķe, mīl bērnus, sava teātra dēļ ir gatava darīt visu, bet negaidīti satiktā mīlestība viņai liek nolaisties no mākoņiem. Tenkas, aprunāšana, greizsirdība un meli Leldi nomoka, tomēr viņa nespēj pretoties savai sirdsbalsij. Ja mīlestība prasa upurus, tad Lelde ir gatava ziedot visu, lai tikai varētu būt kopā ar mīļoto cilvēku. Savas mīlestības dēļ viņa nokļūst nopietnās un pat bīstamās situācijās. Par spīti tam, ka viņa ir sieviete ar mākslinieces dvēseli, Lelde cīnās par savu mīlestību un nav gatava to tik viegli atdot.

Renāte (Zane Dombrovska)

Prokurore, kura izskata Zīles tēva Mārtiņa pazušanas lietu. Viņai simpatizē Oskara Zīles apņēmība, mēģinot noskaidrot tēva slepkavu. Renāte cenšas viņam palīdzēt, un pati pat nepamana, ka Oskars viņai kļūst arvien svarīgāks. Renātei ir grūti noticēt tam, ka Zīle sāk viņai izrādīt uzmanību, uztraucas par to. Oskars Renātei ir pateicīgs par atbalstu, ko viņa sniedz pētot tēva pazušanas apstākļus. Tomēr viņai ir arī sava tumšā puse, kura notikumus var pagriezt uz vienu vai otru pusi. Uz kuru pusi – to nezina ne Oskars, ne arī pati Renāte.

Arnis (Artūrs Putniņš)

Gan uz Angliju aizbraukušā un tur par suteneru strādājošā Valta, gan nogalinātā Žoras draugs, Makara ”torpēda”, miesassargs. Arnis ir pazinis Ievu vēl pirms viņas precībām ar Artūru, viņš joprojām nevar viņu aizmirst un sevī lolo cerības. Nekaunīgs, tomēr ekstremālos apstākļos kļūst nedaudz bailīgs. Liela auguma vīrietis, pastāvīgi jūtas izsalcis un visu laiku kaut ko ēd. Izpilda visus Makara norādījumus, palīdz viņam narkotiku biznesā. Arnim ir neaizstājams pārinieks Malickis, ar kuru divatā viņi dodas izpildīt visus Makara uzdevumus. Dažreiz Arnim tos izdodas veikt ideāli, bet ir reizes, kad kaut kas noiet greizi, un tad viņš kļūst pat par apsmiekla objektu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Silvers (Jurijs Djakonovs)

Noslepkavotā Žoras īstais brālis. Silvera īsto vārdu un uzvārdu nezina neviens, gluži tāpat kā to nezināja Žoram. Silvers dzīvo Spānijā, reizēm atlido uz Latviju, lai kārtotu savas kontrabandas biznesa lietas. Viņš ir krietni atjautīgāks un saprātīgāks par savu brāli Žoru. Viņam patīk riskēt, patīk izklaides klubos, restorānos un skaistas sievietes. Silvers atšķirībā no sava brāļa ir pilnīgi citādāks starptautiskā noziedznieku tīkla pārstāvis – viņa viedoklī ieklausās visi, kas nodarbojas ar narkotiku kontrabandu. No viņa baidās pat Makars, kuram Latvijā tomēr ir liela vara. Silveram ielas kaķu un suņu dzīvība ir svarīgāka par cilvēka dzīvību. No skata inteliģents, bet ļoti cinisks un bīstams bandīts.

Seriāls “Nemīlētie 2” skatāms no 22. februāra kanālā TV3 no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10 un Go3 jebkurā vietā un laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm