tv3.lv

Slavenie Vilzēnu puikas par puķu biznesu vairs nesūdzas

Pirms saulgriežiem sociālajos tīklos popularitāti iemantoja divi puikas, kuri par nieka pārdesmit centiem ceļmalā netālu no Vilzēniem, 130 km no Rīgas, tirgoja peonijas, rudzupuķes un citus ziedus. Bez Tabu devies noskaidrot, kā pazibēšana internetā mainījusi brāļu dzīvi.

2016. gada 29. jūnijā 20:31

Brāļi Dāvis un Mareks nezina, ko par viņiem raksta internetā, taču abi ir vienisprātis, ka tas pavisam noteikti licis garāmbraucējiem ziedus nopirkt tieši pie viņiem. Izrādās, puķu bizness puikām ir visai ienesīgs,  jau tagad abi nopelnījuši – viens 56 eiro, otrs 43 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ideja par puķu tirgošanu aizgūta no omītes, kura palīdzēja izgatavot plakātu. Vislielākais pircēju pieplūdums bijis saulgriežos.

Viens no puikām par nopelnīto naudu iegādājies maizi, sieru un margarīnu, otrs devies ekskursijā.

Šodien pie puišiem pārsteiguma vizītē ieradušies ciemiņi no Rīgas, kuri zēniem atveduši sen kārotus priekšmetus – divus velosipēdus un divas futbola bumbas, vienu futbolista Kaspara Gorkša parakstītu, un sporta apģērbu.

“21. gadsimtā sociālie tīkli ir baigais spēks. Tā ir vieta, kur satiekas tie, kuri dažbrīd meklē kādu palīdzību, un satiekas, kuri var sniegt atbalstu kādam citam,” atzīst Idea Group pārstāvis Kārlis Bikšus.

Ar jaunajiem velosipēdiem nu puiši varēs doties pie attālāk dzīvojošajiem draugiem.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm